Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

90 років – благословенний Богом вік
2025-02-27

Хорольська громада 27 лютого адресує вітання із славним 90-річним ювілеєм шановній довгожительці – Марії Петрівні Носенко. Міський голова Сергій Волошин завітав на гостину до ювілярки, аби особисто привітати з величною святковою датою та побажати всіляких земних гараздів.

Життєвий шлях ювілярки – це приклад мудрості, працелюбності та людяності. Народжена в мальовничому селі Шишаки нині Клепачівського старостату, жінка присвятила своє життя сім’ї і праці в сфері торгівлі.

Більшу частину життя Марія Петрівна прожила в Хоролі на вулиці Благовіщенській, де в злагоді й любові разом із чоловіком виховали сина й доньку. Найбільше, найдорожче й найцінніше багатство для жінки на злеті прожитих літ – її двоє дітей, четверо внуків та четверо правнуків. Сивочола, доброзичлива, великодушна й не по роках енергійна та завзята жінка – справжня берегиня великої родини, любляча мама, бабуся і прабабуся, яка виховала гідних нащадків.

Щиро бажаємо шановній ювілярці довголіття, доброго здоров’я та відмінного самопочуття. Нехай рідні та близькі люди радують своєю увагою та турботою, у серці панує спокій, а в оселі – радість, затишок, добробут та благодатний спокій. Многая літа!

Оголошення
     
Повідомлення про скликання засідання виконкому

У середу, 01 квітня  2026 року о 09:00 год., у залі засідань Хорольської міської ради відбудеться 8 позачергове засідання виконавчого комітету за адресою:
  м.Хорол, вул.Соборності, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергової сесії

У середу, 8 квітня 2026 року, о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради VIII скликання у залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Соборності, 4

     
     
Увага! Оголошення для жителів міста Хорола!

До уваги споживачів АТ «Полтавагаз» Хорольської міської територіальної громади! Миргородське управління експлуатації газорозподільної системи АТ «Оператор газорозподільної системи» «Полтавагаз» попереджає про проведення у квітні 2026 року планових технічних робіт та тимчасове припинення газопостачання.

     
     
Увага! Продаж об’єкту нерухомого майна через аукціон

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZoro.Продажі аукціону з умовами продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна (групи інвентарних об’єктів)

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]