Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

європи україна історією своєю держава європейського україні професіоналізму відповідальності високого давайте своїми понять дотримуватися будемо вчинками політичної об’єднання замахів і
9 травня – День Європи в Україні
2024-05-09
Шановні жителі Хорольської міської територіальної громади!
У ці травневі дні ми відзначаємо важливе та символічне свято – День Європи в Україні. Воно є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи.

Україна з багатовіковою історією, мальовничою природою, і талановитими людьми бажає стати повноправним мешканцем європейського дому, справедливо вважає, що має на це право. І своєю історією, і тим внеском, який наш народ своєю героїчною боротьбою робить зараз у справу захисту усіх країн континенту від імперських замахів росії.

Попереду чекає велика робота, яка вимагає від нас об’єднання зусиль, політичної волі, відповідальності та високого професіоналізму. Тож давайте ми з вами своїми вчинками будемо дотримуватися всіх цих понять, доводячи, що ми є європейці і Україна – Європейська держава.

Висловлюємо подяку усім, хто прагне втілювати у реальність ідеї європейського співіснування і працює над впровадженням на Хорольщині європейських стандартів життя.

Бажаємо вам чистого неба над головою, добра, миру та злагоди!

 
 
З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН
Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
УВАГА! Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі міста Хоролу!

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

21 травня 2024 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]