Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

україни нашої господарства сільського працівників держави громади повагою всієї листопада безпеку продовольчу забезпечують хорольської хліборобів землі агропромислового комплексу україни! підприє
19 листопада – День працівників сільського господарства України!
2023-11-19

Шановні керівники, працівники, ветерани сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств, фермерських господарств Хорольської міської територіальної громади та всієї України!

Осіння пора – це час завершення польових робіт, збору щедрих врожаїв з ланів, а ще – святковий час для працівників галузі агропромислового комплексу України. Щороку, у третю неділю листопада, в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Професійне свято аграріїв на теренах нашої держави святкується вже 30-й рік поспіль згідно Указу Президента України від 7 жовтня 1993 року №428/93.

З глибокою повагою і шаною ставлюся до представників нелегкої професії – хліборобів, садівників, городників, тваринників, механізаторів, комбайнерів, трактористів, агрономів, управлінців та всіх тих людей, які нелегкою працею своїх рук на рідній землі забезпечують економічну незалежність нашої держави та національну продовольчу безпеку.

У страшний для України період повномасштабного вторгнення російського агресора аграрії першими стали в ряди активістів волонтерського руху, аби допомогти ЗСУ наблизити Перемогу. Безмежна вдячність всім тим представникам агромпромислового сектору економіки нашої Хорольської громади, які крім наповнення дохідної частини бюджету податками і зборами, надають матеріально-фінансову підтримку військовослужбовцям, внутрішньо переміщеним особам і соціально незахищених верствам населення, а також забезпечують продовольчу безпеку всієї України в умовах воєнного стану.

Хай колоситься щедрими врожаями праця хліборобів і процвітає галузь сільського господарства та АПК України, а в кожній домівці завжди панують мир, злагода й добробут!  Нехай любов до вистражданої, але навіки рідної благодатної землі наснаги в праці додає! Хвала і слава трударям, чиї руки пахнуть хлібом!

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]