Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

україни нашої господарства сільського працівників держави громади повагою всієї листопада безпеку продовольчу забезпечують хорольської хліборобів землі агропромислового комплексу україни! підприє
19 листопада – День працівників сільського господарства України!
2023-11-19

Шановні керівники, працівники, ветерани сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств, фермерських господарств Хорольської міської територіальної громади та всієї України!

Осіння пора – це час завершення польових робіт, збору щедрих врожаїв з ланів, а ще – святковий час для працівників галузі агропромислового комплексу України. Щороку, у третю неділю листопада, в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Професійне свято аграріїв на теренах нашої держави святкується вже 30-й рік поспіль згідно Указу Президента України від 7 жовтня 1993 року №428/93.

З глибокою повагою і шаною ставлюся до представників нелегкої професії – хліборобів, садівників, городників, тваринників, механізаторів, комбайнерів, трактористів, агрономів, управлінців та всіх тих людей, які нелегкою працею своїх рук на рідній землі забезпечують економічну незалежність нашої держави та національну продовольчу безпеку.

У страшний для України період повномасштабного вторгнення російського агресора аграрії першими стали в ряди активістів волонтерського руху, аби допомогти ЗСУ наблизити Перемогу. Безмежна вдячність всім тим представникам агромпромислового сектору економіки нашої Хорольської громади, які крім наповнення дохідної частини бюджету податками і зборами, надають матеріально-фінансову підтримку військовослужбовцям, внутрішньо переміщеним особам і соціально незахищених верствам населення, а також забезпечують продовольчу безпеку всієї України в умовах воєнного стану.

Хай колоситься щедрими врожаями праця хліборобів і процвітає галузь сільського господарства та АПК України, а в кожній домівці завжди панують мир, злагода й добробут!  Нехай любов до вистражданої, але навіки рідної благодатної землі наснаги в праці додає! Хвала і слава трударям, чиї руки пахнуть хлібом!

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]