Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Хорольська молодь за чисте місто
2014-04-29

Хорольська молодь за чисте місто

Однією з найгостріших проблем сучасного світу, і в тому числі нашого містечка, є проблема поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ), які утворюються в процесі життєдіяльності людей. Можливості вирішення цієї проблеми цікавлять і хорольську молодь.

24 квітня 2014 року у приміщенні Хорольського агропромколеджу відбувся районний навчально-практичний семінар на тему «Презентація інформаційно-просвітницького проекту «Збирай роздільно – живи доцільно!»», який було організовано Хорольським районним осередком Національного молодіжного центру «Екологічні ініціативи» та Хорольською районною молодіжною громадською організацією «Молодіжний парламент Хорольщини» за підтримки Хорольської міської ради. Участь у семінарі взяли представники цих організацій з усіх навчальних закладів міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора ХАПК ПДАА з навчальної роботи Діхтярь Л.П., який коротко ознайомив з історією і досягненнями агропромколеджу, напрямками роботи студентського самоврядування коледжу, наголосив про важливість теми, піднятої організаторами, та побажав успішної роботи учасникам семінару.

З інформацією про міський проект «Запровадження системи роздільного збору, вивозу та переробки твердих побутових відходів – крок до європейського міста» виступив гість семінару - міський голова Свириденко І.В. Він також подякував молодіжним організаціям за активну громадську позицію і запропонував співпрацю за різними напрямками молодіжної політики.

З презентацією інформаційно-просвітницького проекту, який було розроблено членами Хорольського РО НМЦ «Екологічні ініціативи» «Збирай роздільно – живи доцільно!», виступила координатор цієї організації Свириденко О.Ф. Вона розкрила основну мету і завдання проекту: ознайомити громадян міста з роздільним збиранням відходів, привернути увагу громадськості до екологічних проблем, зокрема, тих, які пов’язані з поводженням з ТПВ, підвищити рівень екологічної свідомості та екологічної культури наших співгромадян, що дозволить в кінцевому результаті покращити екологічну ситуацію в місті. Також доповідач сформулювала основні напрямки роботи і ознайомила з планом заходів, які передбачено проектом, а також з заходами, які вже були реалізовані; зокрема, це – опитування населення деяких районів міста з багатоповерховими забудовами та учнів гімназії і студентів коледжу щодо роздільного збирання ТПВ, інтерактивне навчання по роздільному збиранню ТПВ із студентами коледжу та Хорольського НВК, про результати і проблеми, які виникли в ході реалізованих заходів.

Члени Хорольського РО НМЦ «Екологічні ініціативи» Ганночка Вікторія, Колодяжна Руслана, Назаренко Антон, Остапенко Сніжана, Семенюта Марія, Фарига Ольга поділились досвідом реалізації заходів проекту. Вони презентували матеріали для навчання щодо роздільного збирання ТПВ, провели тестування учасників семінару на знання окресленої проблеми та інтерактивну гру «Розділяй відходи правильно».   

У ході семінару учасники обговорили напрямки співпраці та розробили спільний план дій щодо втілення даного проекту в життя. Свої бачення проблеми висловили Гловацький Р.М. – голова «Молодіжного парламенту Хорольщини», Кривчун В.Г. – куратор учнівського самоврядування Міжрегіонального центру та інші. Дискусія була жвавою, насиченою і цікавою. Крім питань, що стосувались теми семінару, учасники скористались нагодою і поставили міському голові багато різноманітних питань щодо молодіжної політики, благоустрою міста, зокрема, про реконструкцію міського парку, ремонту доріг у місті, перейменування вулиць, на які отримали повні і змістовні відповіді. Під час дискусії учасники домовились про тісну співпрацю між молодіжними громадськими організаціями та міською владою.

По завершенню семінару присутні обмінялися враженнями від почутого та побаченого, спланували подальшу спільну діяльність. Головне, що було сформульовано у висновках семінару – покращення екологічного стану міста, та і взагалі різних сфер життя, залежить від самих хорольців, і особливо – молоді. Адже, кому, як не нам – молодим будувати наше світле і чисте майбутнє!

Фотозвіт про семінар Ви можете переглянути у нашій фотогалереї

 

Колодяжна Руслана, Фарига Ольга – студентки Хорольського агропромколеджу ПДАА, члени Хорольського РО НМЦ «Екологічні ініціативи»

Оголошення
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

15 вересня 2021 року о 13:00 год. відбудеться 18-те позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 вересня 2021 року о 14:00 год. відбудеться 19-те засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net