Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

регуляторного проекту оприлюднення впливу положення плати аналізу орендної проект рішення землі договорів укладанні розмірів визначення пропозицій хорол хорольської спосіб міської
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
2018-05-21

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Зміст проекту рішення:

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Хорольська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення  «Про внесення змін до Положення про податок на  майно  та Положення про Порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Хоролі» та аналізу регуляторного впливу до нього на виконання вимог Податкового кодексу України.

Проект регуляторного акту  передбачає встановлення на території міста Хорол розміру орендної плати за земельні ділянки для експлуатації та обслуговування житлових будинків (включаючи багатоквартирні), господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на рівні 1,5% до нормативної грошової оцінки землі, який буде діяти з 01.01.2019 року.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Хорольська міська рада, вул.Незалежності, 37 м.Хорол тел.33-6-96; hmr37@ukr.net.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Хорольської міської ради horol.com.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Строк приймання зауважень та пропозицій: один місяць з дня оприлюднення у міській газеті «Наш Хорол» регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмово та в електронному вигляді.

Перелік документів для ознайомлення:  

Проект рішення Хорольської міської ради  «Про внесення змін до Положення про податок на  майно  та Положення про Порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Хоролі».

Аналіз регуляторного впливу.

Оголошення
     
До уваги мешканців міста!

12 грудня 2018 року о 15-00 год. відбудеться звіт міського голови про свою роботу перед територіальною громадою м. Хорол на відкритій зустрічі з громадянами у залі засідань міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Позачергова сесія

07 грудня 2018 року о 13-00 год. відбудеться пленарне засідання 57 позачергової сесії Хорольської міської ради в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net