Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

водопостачання послуги тарифу реалізації false споживачів україни комунсервіс» тарифів підприємства діяльності також розрахунків централізоване x-none м&sup централізованого обсягів плати заробітної
Повідомлення КП "Комунсервіс" про наміри змінити діючого тарифу на централізоване водопостачання на 2021 р.
2021-02-04

ПОВІДОМЛЕННЯ

КП "Комунсервіс" про наміри здійснити зміну діючого тарифу на централізоване водопостачання у 2021 році

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 КП «Комунсервіс» доводить до відома споживачів, що має намір підвищити тарифи на централізоване водопостачання.

Формування тарифу здійснюється відповідно до річного плану ліцензійної діяльності підприємства, економічно обґрунтованих планованих витрат, техніко-економічних розрахунків, розрахунків з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді, керуючись постановою  Кабінету Міністрів України від 03.04.2019р. №291 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869» та наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №239 від 12.09.2018р. «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

На сьогоднішній день на підприємстві діють тарифи введені в дію з 10.10.2019 р. згідно рішення виконавчого комітету Хорольської міської ради від 17.09.2019 р. за N 208 “Про встановлення шляхом коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання для КП «Комунсервіс», для всіх груп споживачів – 15,14 грн. за 1 м³ з ПДВ.

В результаті змін у ціновій ситуації на ринку електричної енергії, оплати праці, що мають постійний характер та не залежать від господарської діяльності підприємства, планові витрати підприємства на послуги з централізованого водопостачання зросли. Зокрема, питома вага заробітної плати в загальній сумі витрати становить 35%, в результаті збільшення мінімальної заробітної плати у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет на 2021 рік». Пропорційно до росту заробітної плати збільшились відрахування на соціальні заходи та становлять 8% від загальної суми витрат.

А також, у зв’язку зі зменшенням обсягів реалізації послуг водопостачання (зменшення обсягів за рахунок економного споживання, встановлення лічильників, зменшення чисельності населення – відмова від послуги). Як показує аналіз попередніх років, то у 2017 році обсяг реалізації водопостачання становив 236,2 тис. м³, що на 4% більше від запланованого обсягу реалізації на 2021 рік, також 2018 рік – де обсяг реалізації складав  237,2 тис. м³ (5% від запланованого), тенденція 2019 та 2020 року показує значний спад обсягів реалізації води.

За результатами фінансово-господарської діяльності КП «Комунсервіс» за 2020 рік отримало збитки від здійснення основної діяльності, а саме  - з  послуги централізованого водопостачання 152,3 тис. грн.

Невідповідність діючих тарифу на послугу з водопостачання їх реальній собівартості тягне за собою нестачу обігових коштів, що надходять від реалізації наданих послуг.

Враховуючи те, що ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та ЗУ «Про питну воду та питне водопостачання» передбачається затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення не нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, виникла необхідність у встановлені тарифів на вищевказані послуги. КП «Комунсервіс» пропонує розмір єдиного тарифу на послуги водопостачання 17,93 грн/куб.м. з ПДВ.

Прийняття рішення про збільшення розмірів тарифів на послугу по водопостачанню дасть змогу КП «Комунсервіс» задовольнити потреби населення та інших споживачів.

Прохання до всіх споживачів вчасно повідомляти показники лічильника (до першого числа кожного місяця) та в повному обсязі розраховуватись за спожиті послуги.

За більш детальною інформацією, а також зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються протягом 14 календарних днів з моменту публікації на адресу: м. Хорол, вул. Шевченка, 33а та за тел. 33-1-81; 33-6-83 або на електронну пошту: komunservis.hl@gmail.com

 

Структура тарифу на централізоване водопостачання комунального підприємства "Комунсервіс" на 2021 рік – завантажити.

Оголошення
     
Про відчудження (продаж) нерухомого майна

21 квітня 2022 року на офіційному веб-сайті Української універсальної біржі акредитованого майданчика «Прозорро. Продажі» відбувся електронний аукціонна відчуження шляхом продажу будинку, розміщеного за адресою: Полтавська область, Лубенський район, місто Хорол, вулиця Кирстівка, 12.

     
     
Зміни у персональному складі Хорольської міської ради 8 скликання

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області повідомляє про припинення повноважень депутата Хорольської міської ради 8 скликання Вовка Анатолія Івановича та визначення наступного за черговістю кандидата в депутати – Переятенця Володимира Денисовича

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

14 червня 2022 року о 10:00 год. відбудеться тринадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net