Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

міської хорольської доповідає питань начальник лубенського області полтавської району виконавчого комітету відділу програми комісія хорольська розвитку господарства міська лікарня» сесії
Чергове засідання сесії
2022-01-14

28 січня 2022 року о 10-00 год. відбудеться 26 засідання сесії Хорольської міської ради восьмого скликання за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

Порядок денний

 пленарного засідання двадцять шостої сесії Хорольської міської ради восьомого скликання

1. Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Хорольської міської ради в 2021 році.

Доповідає: Волошин С.М. – міський голова.

2. Про виконання комплексної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Хорольська міська лікарня» Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області (код ЄДРПОУ 01999514) на 2021-2023 роки за 2021 рік.

Доповідає: Виноград М.В. – головний лікар КНП «Хорольська міська лікарня» Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

3. Про внесення змін до комплексної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Хорольська міська лікарня» Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області (код ЄДРПОУ 01999514) на 2021-2024 роки.

Доповідає: Виноград М.В. – головний лікар КНП «Хорольська міська лікарня» Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

4. Про виконання Програми «Опікуємось освітою» Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області на 2021-2025 роки за 2021 рік.

Доповідає: Штейнберг І.О. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради.

5. Про виконання Програми «Турбота» Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області на 2021 рік за 2021 рік.

Доповідає: Нікітенко Л.М. – начальник відділу соціального захисту Хорольської міської ради.

6. Про затвердження Програми відшкодування різниці між тарифами та економічно обґрунтованою вартістю послуг з централізованого водопостачання, водовідведення та пасажирських перевезень, які надаються КП «Комунсервіс» на 2022 рік. 

Доповідає: Карманська Я.Ю. – начальник відділу з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Хорольської міської ради.

7. Про утворення комунального підприємства «Агро-Хорольщина» Хорольської міської ради.

Доповідає: Карманська Я.Ю. – начальник відділу з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Хорольської міської ради.

8. Про надання згоди на відчуження шляхом продажу на електронному аукціоні житлового будинку по вул. Кирстівка, 12 в м. Хорол.

Доповідає: Карманська Я.Ю. – начальник відділу з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Хорольської міської ради.

9. Про затвердження проєктно-кошторисної документації.

Доповідає: Місніченко В.О. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Хорольської міської ради.

10. Про затвердження Положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

Доповідає: Гавриленко Н.В. – начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Хорольської міської ради.

11. Про регулювання земельних відносин на території Хорольської міської ради.

Доповідає: Тітенко Н.В. – начальник  відділу  земельних  відносин  та екології виконавчого комітету Хорольської міської ради.

12. Різне.

 

Графік проведення засідань постійних комісій

 

25.01.2022 р. о 10-00 (зал засідань)

- постійна комісія з питань економічного розвитку, планування бюджету, залучення інвестицій та підприємництва;

- постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту;

комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою;

комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, гласності, законності та соціального захисту населення

26.01.2022 р. о 14-00 (кімната депутатів)

- комісія з питань земельних відносин, екології, містобудування, агропромислового розвитку, архітектури та цивільного захисту населення

 

Розпорядження міського голови про скликання 26 сесії Хорольської міської ради від 14.01.2022 № 17-р – завантажити.

Проєкти рішень – завантажити.

Оголошення
     
Увага! Оголошення про проведення конкурсу!

Про проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net