Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

"Жовтий" і "зелений" COVID-сертифікат: Кабмін встановив нові карантинні норми
2021-09-14

Кабінет Міністрів України оновив карантинні правила. Що вони передбачають? Громадяни отримуватимуть «жовті» та «зелені» COVID-сертифікати. Вони підтверджуватимуть вакцинацію, наявність негативного ПЛР-тесту (діє 72 години) та одужання від коронавірусу. «Жовтий» сертифікат видаватимуть після першої дози вакцини, «зелений» – після завершення курсу вакцинації (2 дози). 

Паперовий варіант документа не буде кольоровим, тільки електронний у додатку «Дія».

Заклади освіти працюватимуть за умови, коли в «жовтій» зоні сертифікати будуть щонайменше у 80% працівників установи (1 доза вакцини). У «червоній» зоні зможуть працювати лише ті школи, дитсадки та виші, в яких 100% персоналу матимуть «зелений» сертифікат.

Для ресторанів, спортзалів, кінотеатрів обмеження «жовтої» зони не діятимуть, якщо всі відвідувачі та щонайменше 80% персоналу матимуть «жовтий» чи «зелений» сертифікати. Обмеження «червоного» рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх відвідувачів та працівників «зеленого» сертифікату.

Оголошення
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

15 вересня 2021 року о 13:00 год. відбудеться 18-те позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 вересня 2021 року о 14:00 год. відбудеться 19-те засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net