Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

питань комісії регіональної україни природного постачання засідання області рішення постачанням заклади false ситуацій згідно надзвичайної надзвичайних державних установ своїх мі
Засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС: оголошення надзвичайної ситуації через проблеми з опаленням
2021-10-11

11 жовтня 2021 року в режимі відео селектору відбулося засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області. Під головуванням голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова участь у засідання взяли члени регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, голови районних державних адміністрацій та керівники органів місцевого самоврядування.

Через загострення проблеми з постачанням природного газу бюджетним закладам та комунальним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 роки питання винесено на розгляд комісії у невідкладному порядку. Основне завдання комісії – створення усіх належних передумов для того, щоб усі заклади й установи в Полтавській області впевнено пройшли опалювальний сезон.

Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС визначила становище з постачанням газу надзвичайною ситуацією. Відповідно до Кодексу цивільного захисту та Національного класифікатора надзвичайних ситуацій, Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368, становище з постачанням блакитного палива віднесено до категорії надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня як таку, що може призвести до виникнення загрози життю або здоров’ю населення.

Державні установи та комунальні заклади згідно з чинним законодавством України матимуть можливість укласти договори з ГК «Нафтогаз» не за повною, а за спрощеною процедурою, яка триватиме не місяці, а кілька днів. Рішення регіональної комісії з питань ТЕБ і НС забезпечить утримати в області ціну на газ на тому рівні, який передбачений Меморандумом про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. Пунктом 10 Меморандуму, що був укладений 30 вересня 2021 року між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, передбачено постачання природного газу за ціною 13659,63 гривень за 1000 куб.м (без ПДВ та без урахування тарифу на послуги з транспортуванню природного газу) для тих установ та організацій, що фінансуються з державного або місцевих бюджетів. Для таких державних закладів та комунальних установ, які використовують природний газ для забезпечення всіх своїх потреб, постачання природного газу за визначеною ціною буде здійснюватися до 31 грудня поточного року та, окремо, весь 2022 рік.

Згідно протокольного рішення регіональної комісії з питань ТЕБ і НС аналогічні рішення повинні ухвалити територіальні громади на рівні своїх місцевих комісій, аби заклади освітньої, соціальної та медичної інфраструктури були з теплом.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

Оголошення
     
Засідання сесії

29 жовтня 2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
     
Увага! Оголошується конкурс!

Оголошується конкурс на посаду керівника Тарасівського закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського  району Полтавської області

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net