Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

З Міжнародним днем сім’ї!
2019-05-15

Сім’я – це та найвища цінність людини, яка наповнює її життя повноцінним щастям.

Вітаю всіх з Міжнародним днем сім’ї, який щорічно святкується 15 травня. Сучасне становище родин має вирішальне значення у процесі виховання підростаючого покоління. А так як наше майбутнє саме в руках наших дітей, то атмосфера в сім’ях, у яких вони зростають і виховуються, має бути максимально сприятливою.

Із сім'ї починається життя людини, тут відбувається складний процес формування її як особистості. Міцна сім’я, як основний елемент суспільства, є запорукою добробуту громадян, стабільності й процвітання нашої держави.   

Бажаю хорольським і всім українським родинам благополуччя, злагоди та гармонії у стосунках, спокою, достатку, миру і добра. Нехай Ваші родини будуть надійною фортецею, берегинею людських цінностей, джерелом любові, взаєморозуміння і поваги. Зичу міцного здоров’я батькам, дітям і старшим поколінням, непохитності родинних стосунків, відчути кожному щастя материнства і батьківства, не бути одинокими у цьому світі.   

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net