Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

З Днем працівників сільського господарства!
2018-11-16

Кожного року, в третю неділю листопада, ми маємо нагоду вклонитися тим, чиї руки пахнуть хлібом. Згідно Указу Президента України № 428/93, датованого 7 жовтня 1993 року, відзначається професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сіль господарської сировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств.

Це і День фермера і свято всіх аграріїв, яке в країні люблять і поважають. Тож хочеться напередодні цієї дати привітати усіх трудівників і подякувати за їх тяжку, але таку важливу працю.

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, а люди, яких зростила ця земля, завжди були працьовитими й самовідданими. Здавна праця хліборобів була поважною у суспільстві, адже де хліб на столі, там і добробут у господі.

І хоч останніми роками сільське господарство перебуває не в найкращому стані, силами ініціативних керівників і справжніх трударів ми не стоїмо на місці. Саме ваша праця веде вперед не лише рідну Хорольщину, Полтавщину, а всю нашу країну, прославляє її у всьому світі. Саме завдяки вашому натхненню знаходяться ті, хто готовий інвестувати сили, час і кошти в аграрну сферу України.

Тож у цей святковий день хочеться побажати вам, шановні аграрії, не зупинятися на досягнутому і йти лише вперед. Віримо, що аграрний сектор і тваринництво зовсім скоро отримають нове дихання, адже є доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі, поступово впроваджуються передові розробки українських науковців. Це має з часом дозволити організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.

Упевнений, що все у ваших натруджених руках!

Дякую за нелегку працю і бажаю міцного здоров’я, успіхів, сили й блискавичного зростання. Зі святом!

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Оголошення!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 01 серпня 2019 року з 07:00 год. до 19:00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по всій території у зв'язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net