Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

міста міської хорольської розвитку підприємця надходжень міський підприємців стабільного громади всебічного поступового волошин депутатського корпусу імені особисто територіальної голова
З Днем підприємця України!
2020-09-06

Шановні хорольці, які представляють сектор приватного підприємництва! Прийміть щирі вітання з нагоди 22-ї річниці відзначення загальнодержавного свята – Дня підприємця, яке щорічно відмічається в першу неділю вересня згідно з Указом Президента «Про День підприємця» від 05.10.1998 року №1110/98. Для Хорольської міської ради, як для органу місцевого самоврядування, приватне підприємництво має особливе суспільно корисне значення, як основне джерело надходжень у міський бюджет.

Відповідно розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до міської скарбниці дає можливість ефективно вирішувати актуальні соціально-економічні проблеми, створювати передумови для розбудови і розвитку транспортної, будівельної та інженерної інфраструктури міста. Саме підприємці – платники податків, які здійснюють роздрібний продаж товарів або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню на території міста Хорола, фактично відіграють ключову роль в покращенні благоустрою міста. Вони є надійними  провідниками, потужною рушійною силою у виведенні нашої територіальної громади на шлях всебічного поступового і стабільного розвитку.

Міський голова Волошин С.М. від себе особисто, від імені депутатського корпусу та Ради підприємців при виконавчому комітеті Хорольської міської ради вітає підприємців міста та всієї України з професійним святом. Бажають підприємцям міцного здоров’я, невичерпних сил і енергії, ініціативності й активної громадської позиції, процвітання бізнесу, вдалих прибуткових справ, удачі, родинного благополуччя і всіх життєвих гараздів. Нехай привітна доля завжди супроводжує у всіх починаннях, а всі задуми й мрії неодмінно здійсняться!

Оголошення
     
Перші та чергові місцеві вибори

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області інформує населення про реєстрацію кандидатів на посаду Хорольського міського голови Лубенського району та про реєстрацію кандидатів у депутати Хорольської міської ради

Інформація, що додається для ознайомлення: (див. "докладніше")

     
     
Оголошення про перенесення сесії

Через відсутність кворуму пленарне засідання 82 сесії Хорольської міської ради 7 скликання перенесено на 28 вересня 2020 року. Робота сесії відбудеться о 14-00 год. на подвір'ї міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net