Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

молоді немає своїх перших життя молодість роботі навчанні сьогоднішній захопленнях дозвіллі місто розбудові розвитку найактивнішої становленні допомоги країна ніколи
З Днем молоді!
2020-06-27

Шановні представники молодого покоління!

Коли тіло сповнене сил і енергії, а серце – п’янким смаком кохання, немає нічого неможливого! І немає більш дивовижного, яскравого й насиченого періоду життя за молодість. Це чудова натхнення пора перших злетів і падінь, першої закоханості й розчарування, перших зважених рішень, досягнень і досвіду в дорослому житті.

Від імені міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю нашу молодь, усіх хорольців з прекрасним, енергетично потужним святом – Днем молоді, який цього року припадає на 28 червня. Це свято не лише для молодих, а й для літніх людей, які попри свій біологічний вік не старіють душею. Таких у нашому Хоролі точно не порахувати. Справедливо побутує твердження, що молодість –  не вік, а стан душі!

Сучасне покоління освічених юнаків та дівчат – це наша надія на світле та щасливе майбутнє. Щиро бажаю кожному, хто тільки-но ступив на стежину самостійного дорослого життя, незламної сили волі, оптимізму та грандіозних успіхів у втіленні своїх новаторських задумів та ідей в дозвіллі, захопленнях, навчанні чи роботі.

На сьогоднішній день наші місто і країна як ніколи потребують допомоги у становленні, розбудові й розвитку від молоді, як найактивнішої рушійної сили. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, належить право на побудову мирного та щасливого майбутнього. Тож будьте виваженими, мудрими, усвідомленими в своїх рішеннях та гідним прикладом для наступних поколінь. Не змарнуйте найкращі свої роки, проживіть їх з максимальною користю, задоволенням та насолодою від кожної миті.

Залишайтесь вічно молодими!

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Увага!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 22 вересня 2020 року буде тимчасово припинено водопостачання через порив на мережі по вулицях Незалежності, Шевченка та Гоголя.

Просимо вибачення за тимчасові незручності

     
     
Чергове засідання сесії

25 вересня 2020 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 82 сесії Хорольської міської ради сьомого скликання (на подвір'ї) за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net