Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

миротворців супроводжують людства вдячність українських нехай усього дорогі миротворці міжнародних сергій отримувала організацій особливий світових утвердження внесок неодноразово україна волошин!
З Днем миротворців України!
2020-07-15

Шановні миротворці, дорогі ветерани учасники миротворчих операцій!

Національна спільнота щорічно відзначає 15 липня День українських миротворців. Цей день присвячено всім тим, хто несе мир та підтримує стабільність далеко від своєї рідної землі. Місія миротворців надзвичайно важлива для людства, але їх робота ризикова і вимагає мужності, сили духу, вміння долати перешкоди та здатності діяти у непередбачуваних ситуаціях.

Миротворча діяльність наших українських миротворців, їх професіоналізм у виконанні військового службового обов’язку, у тому числі в роботі з надання гуманітарної допомоги, заслужила високу оцінку з боку ООН. Україна неодноразово отримувала вдячність від міжнародних організацій за особливий внесок в утвердження миру в світових масштабах.

Нехай глибока вдячність та повага нашого суспільства й усього людства в цілому супроводжують Вас, дорогі наші миротворці, у цій благородній справі. Нехай добро, мир, злагода, достаток, благополуччя та всі життєві гаразди супроводжують Вас упродовж усього життя.

МИРУ ВСІМ НАМ!!!

 

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

18 серпня 2020 року відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

22 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net