Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

З Днем юриста України!
2020-10-08

Шановні представники закону: юристи, адвокати, хранителі правопорядку, моральності, гуманізму і справедливості!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – Днем юриста, який щорічно відмічається в Україні 8 жовтня. Історія походження Вашої професії сягає у глибину віків. Ще за часів існування Стародавнього Риму з’явилися перші юристи – жерці, які займалися судовим процесом по релігійним справам. В Україні ж юридична діяльність започаткована за часів правління Ярослава Мудрого Київською державою після видачі у 1016 році першої збірки законів. Офіційне відзначення Дня юристів України запроваджено з 1997 року після підписання Президентом України відповідного Указу.

На сьогоднішній день правова розбудова і процвітання нашої держави безпосередньо залежить саме від Вас! Рівень Вашого професіоналізму в полі правових питань є визначальним для забезпечення правового порядку в демократичній цивілізованій державі європейського типу.

Мрія кожного громадянина – жити в справедливій країні з засадами демократичного конституційного ладу, народовладдя, верховенства закону й правопорядку. Захищаючи права і свободи людей, будьте справедливими, виваженими, толерантними і мудрими аби виправдати найдорожче – довіру людей. Бажаю Вам бути на вершині професіоналізму, мати стабільний успіх у справах, легко вирішувати складні справи і без проблем знаходити вихід із будь-якої складної ситуації. Здоров’я міцного Вам і Вашим близьким, невичерпних сил і енергії, наснаги, високих професійних здобутків, родинного благополуччя та великого людського щастя.    

Знайте право, служіть праву, захищайте право!

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net