Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

З Днем банківських працівників України!
2022-05-20

Вітаємо працівників банківських установ Хорольської громади та всієї України з професійним святом – Днем банківського працівника! У цей непростий час випробувань війною наша громада і українська спільнота не забуває про суспільну значимість Вашої праці, яка допомагає в тилу наближати Перемогу України.

У цей день виявляємо високу повагу до Вас, як фахівців банківської справи. Усвідомлюємо, що Ваша сумлінна та цілеспрямована праця – це запорука фінансової стабільності нашої держави.

Ваш високий професіоналізм, працездатність та компетентність є важливою складовою відбудови, розвитку та фінансового благополуччя України. В умовах непростого сьогодення на банки покладається надважливе завдання економічного відродження нашої держави.

З нагоди професійного свята зичу Вам міцного здоров’я, невичерпних сил та енергії, максимум зусиль, знань і професіоналізму, аби сповна поставити банки на службу народу, на зміцнення могутності нашої країни.

Досягнення нових здобутків, родинного благополуччя, злагоди, миру і добра!

Разом ми творимо Українську державу. Зі святом!

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Про відчудження (продаж) нерухомого майна

21 квітня 2022 року на офіційному веб-сайті Української універсальної біржі акредитованого майданчика «Прозорро. Продажі» відбувся електронний аукціонна відчуження шляхом продажу будинку, розміщеного за адресою: Полтавська область, Лубенський район, місто Хорол, вулиця Кирстівка, 12.

     
     
Зміни у персональному складі Хорольської міської ради 8 скликання

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області повідомляє про припинення повноважень депутата Хорольської міської ради 8 скликання Вовка Анатолія Івановича та визначення наступного за черговістю кандидата в депутати – Переятенця Володимира Денисовича

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

14 червня 2022 року о 10:00 год. відбудеться тринадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net