Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

З 1 ЛИПНЯ РОСІЯНИ НЕ ЗМОЖУТЬ ПОТРАПИТИ В УКРАЇНУ БЕЗ ОТРИМАННЯ ВІЗИ
2022-06-22

Кабінет Міністрів України 17 червня затвердив постанову «Про припинення дії Угоди між Урядом України і урядом російської федерації про безвізові поїздки». Цією постановою Уряд скасував безвізовий в’їзд в Україну громадянам росії. Вже у липні росіяни матимуть отримувати дозвіл для перетину українського кордону.

Про це йдеться у заяві Президента України Володимира Зеленського. «Згідно з запланованим рішенням Кабінету Міністрів, з 1 липня 2022 року Україна введе візовий режим в’їзду для громадян РФ», - написав Зеленський на своїй офіційній сторінці у телеграмі.

За словами голови Офісу президента Андрія Єрмака, Президент ще у травні надіслав листа Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю з проханням опрацювати це питання.

17 червня глава держави вже публічно заявив про рішення Уряду переглянути режим в’їзду російських громадян у рамках протидії «безпрецедентним загрозам нацбезпеці, суверенітету та територіальній цілісності» держави.

Пізніше Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підтвердив, що Кабмін остаточно ухвалив рішення щодо припинення Договору про безвіз з російською федерацією. «Остаточно розриваємо будь-які зв’язки з росією. Задля протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави сьогодні Уряд на виконання доручення Президента України прийняв рішення про припинення дії угоди з рф про безвізові поїздки», — зазначив Денис Шмигаль.

Це означає, що росіяни не зможуть потрапити в Україну без отримання візи. Рішення набуває чинності з 1 липня цього року.

Оголошення
     
Про відчудження (продаж) нерухомого майна

21 квітня 2022 року на офіційному веб-сайті Української універсальної біржі акредитованого майданчика «Прозорро. Продажі» відбувся електронний аукціонна відчуження шляхом продажу будинку, розміщеного за адресою: Полтавська область, Лубенський район, місто Хорол, вулиця Кирстівка, 12.

     
     
Зміни у персональному складі Хорольської міської ради 8 скликання

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області повідомляє про припинення повноважень депутата Хорольської міської ради 8 скликання Вовка Анатолія Івановича та визначення наступного за черговістю кандидата в депутати – Переятенця Володимира Денисовича

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

14 червня 2022 року о 10:00 год. відбудеться тринадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net