Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

збройних україни вітання народу воїни ветерани грудня україни! військовослужбовці шановні повсякденними військовозобов'язані! добра світла прийміть витривалості здоров’я відзначення армії
Вітання з Днем Збройних сил України!
2019-12-06

Шановні військовослужбовці, воїни-захисники, працівники та ветерани Збройних Сил України! Дорогі хорольці!

Хорольська громада разом з всією Україною 6 грудня відзначає День народження Збройних Сил. На сьогоднішній день це свято досить актуальне, оскільки мужні сини України, відважні воїни, представники Збройних Сил України боронять честь, свободу і територіальну цілісність держави в зоні проведення ООС/АТО на сході.

Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України» і став символом незламного патріотичного духу, відваги, мужності і героїзму захисників народу. Від професіоналізму і самопожертви цих людей залежить наш спокій, наше мирне існування, можливість займатися повсякденними справами без остраху на те, що в наші домівки постукає біда і розруха.

Шановні військовослужбовці – строковики та контрактники, ветерани війн, учасники бойових дій, новобранці української армії, воїни світла і добра та всі військовозобов'язані! Прийміть вітання з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України. Здоров’я Вам міцного, сили волі, витривалості, успіхів, благополуччя, щоб Ваші близькі і рідні зустрічали Вас у сповнених достатком, любов'ю і теплом оселях. Нехай Ваші серця наповнюються почуттям гордості за благородну справу на благо українського народу. Мирного неба всім нам і на усі віки!

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

15 вересня 2020 року відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Перші та чергові місцеві вибори

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області інформує населення про роботу комісії на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Інформація, що додається для ознайомлення: (див. "докладніше")

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net