Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Вітання автомобілістів та дорожників України!
2019-10-25

Кожен із нас прямує своєю життєвою дорогою. А є й такі люди, для яких рух автошляхами, стає професійною діяльністю, покликом душі та справою всього життя.

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника України, який цього року припадає на 27 жовтня, міський голова Сергій Волошин привітав хорольських ветеранів-автомобілістів.

Разом із головою громадської організації «Ветеран Хорола» Галиною Михайлівною Козловою завітали до Олексія Павловича Гришка та Михайла Сергійовича Сімрока, яких по праву можна вважати професіоналами своєї справи. На рахунку їх водійського трудового стажу незліченний кілометраж подоланих дистанцій, широчезна географія відвіданих населених пунктів.

Принагідно очільник міської влади поздоровляє і тих хорольських ветеранів автосправи, які також заслуговують на особливу увагу і шану. Не мав нагоди особисто відвідати кожного, але адресує щиросердні вітання керманичам. Привітав усіх працівників автомобільного транспорту і дорожного господарства, професіоналів і автолюбителів із професійним святом!

Усім міцного здоров’я, щастя, удачі, благополуччя, подорожей без дорожньо-транспортних пригод, легкого подолання дистанцій, успішного прибуття до наміченої цілі і нехай усі ваші дороги ведуть до затишної, теплої домівки, де вас радісно і з любов’ю чекають ваші рідні та близькі.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

22 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

14 липня 2020 року відбудеться дев'яте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net