Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Вечорниці на Старий Новий рік
2020-01-14

За прадавніми християнськими традиціями 13 січня – на Меланки, у переддень Нового року за старим стилем літочислення, співаються щедрівки та лунають віршовані привітання щедрим і гостинним господарям.

Ближче до вечора, 13 січня 2020 року, гучними співочими дарунками порадували щедрівниці колектив виконавчого апарату Хорольської міської ради. Так повелося, що у Щедрий вечір бажають господарю та всій його родині благополуччя, щедрого достатку і всіх можливих благ.

Здавна величають у цей день хліборобів та працьовитих людей, бажаючи рясних врожаїв. Як господар міста, Сергій Волошин разом зі всією міськрадівською родиною, з радістю прийняв пісенно-поетичні поздоровлення і віддячив щедрувальницям символічними подарунками.

На гостину завітали творчі колективи чарівних жінок із Хорола та сусіднього села Вишняки. Спершу линули вітання від голосистих вокалісток народного аматорського вокального ансамблю "Світанок" Вишняківського сільського будинку культури. На цьому вітання з Щедрим вечором не закінчилися. Квартет "Рай" на чолі з художнім керівником Раїсою Шемшур подарували імпровізовану виставу в жартівливій формі.

Міський голова Сергій Волошин подякував талантам Хорольщини за колоритне свято й пропагування українського обрядового фольклору, збереження й продовження наших багатих національних традицій.

Усіх з Меланками, зі Старим Новим роком! Здорові будьте і щасливі, живіть із миром і добром у серці!

 

Автор: ІРИНА ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net