Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Увага! Конкурс з благоустрою!
2019-08-13

До уваги мешканців міста Хорола!

Хорольська міська рада оголошує конкурс на звання «Краща вулиця», «Краща садиба», «Краще ОСББ». Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 вересня 2019 року включно у письмовій довільній формі на адресу міської ради: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності, 37 або в електронному вигляді на адресу: hmr37@ukr.net із зазначенням інформації про учасника конкурсу чи ініціативної групи.

Запрошуємо всіх бажаючих – власників приватних садиб, співвласників багатоквартирних житлових будинків міста, позмагатися за право отримати почесний титул у різних номінаціях конкурсу. За результатами оцінювання конкурсної комісії при виконавчому комітеті міської ради, переможців буде нагороджено відповідною табличкою та спеціальними заохочувальними призами на урочистому святкуванні 936-ої річниці від Дня заснування міста Хорола 21 вересня 2019 року.

Більш детальніше про порядок та умови проведення конкурсу можна ознайомитися у Положенні, яке оприлюднено у відкритому доступі в розділі "Міська влада",  "Розпорядження  з основної діяльності" – завантажити.

Долучаючись до участі в загальноміському конкурсі з благоустрою, Ви проявляєте любов до рідного міста й прагнення зробити його кращим!

Оголошення
     
Пленарне засідання 69-ої позачергової сесії

16 вересня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 69-ої позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

17 вересня 2019 року о 14:00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net