Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

україна ляшко закладів вересня обмеження понад заповненість міністр перехід масових м&sup україні словами вакциновані заходів жовтій» перейде карантину перейти і
Україна з 13 вересня може перейти у "жовту" зону карантину. Які тоді будуть обмеження?
2021-09-08

Україна з 13 вересня, найімовірніше, перейде із «зеленої» у «жовту» зону карантину через погіршення ситуації з коронавірусом. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі «Україна 24». За його словами, Україна перевищила показники, за якими країна може перейти у «жовту» зону. Ляшко зазначив, що МОЗ подало клопотання до Кабміну про перехід на інших рівень епідемічної небезпеки.

«На цьому тижні відбудеться комісія з надзвичайних ситуацій, яка розгляне наше звернення. Понад усе з наступного понеділка, 13 вересня, Україна перейде на "жовтий" рівень», – заявив міністр.

Тоді в Україні встановлять додаткові обмеження, які стосуються насамперед масових заходів. Тож Ляшко закликав українців вакцинуватися, щоб уберегтися від захворювання. У МОЗ заявляли, що новий локдаун, тобто перехід на «червону» зону, в Україні можливий у листопаді.

Які обмеження у «жовтій» зоні?

Як і під час «зеленої» зони, обов'язково носити маски у громадських місцях та дотримуватися дистанції у 1,5 метра. Також забороняється:

- проведення масових заходів за участю понад 1 людини на 4 м²; 

- заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць; 

- заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 людина на 10 м².

Обмеження по часу роботи закладів відсутні.

Додаткових обмежень щодо курсування громадського транспорту немає. Однак можливі зміни у роботі закладів освіти. Ляшко нагадує, що у «жовтій» зоні офлайн навчання можуть продовжувати ті заклади, де принаймні 80% персоналу вакциновані проти коронавірусу.

За словами Ляшка, враховуватимуться не лише повністю вакциновані працівники, а й ті, які отримали першу дозу.

Оголошення
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

15 вересня 2021 року о 13:00 год. відбудеться 18-те позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 вересня 2021 року о 14:00 год. відбудеться 19-те засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net