Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

сьогодні своїх вдало дітей нових знань школярів разом востаннє свято тепер батьків компанії навчально-виховного хочеться останнього хоролі пролунав навчальних найголовні
Свято останнього дзвоника 2018 у Хоролі
2018-05-25

По усіх шкільних подвір’ях у Хоролі пролунав останній дзвоник. Сьогодні, 25 травня 2018 року, прекрасне і хвилююче свято для юних мешканців нашого міста. Воно сповіщає про завершення навчального року і підведення підсумків отриманих протягом навчально-виховного періоду нових знань, здобутків і досягнень. У чудовому настрої, з усмішками, із букетами і бантами сотні дітей прямували сьогодні до своїх шкіл. На урочисті лінійки поряд крокували їх батьки, дідусі та бабусі.

Розділити радість хорольських родин, особливо школярів, вирушив міський голова Сергій Волошин разом зі своїм заступником Яною Карманською та представниками компанії «Сіньцзян Комм`юнікейшнз Констракшн Груп КО., ЛТД.».

Керівник китайської компанії Бі Чжао Хой вручив подарункові сертифікати на отримання спортивного інвентарю директорам Хорольської гімназії, навчально-виховного комплексу, спеціалізованим школам І-ІІІ ступенів №1 і №3. Для школярів підготували тенісні столи, волейбольні та футбольні м’ячі для їх фізичного зміцнення, стимулювання до заняття спортом і підвищення рівня фізичної культури.

Для дітей лункий і збадьорливий звук останнього дзвінка – символ свободи, літнього тепла і відпочинку. Для когось дзвінок пролунав уперше, ознаменувавши черговий крок на шляху до дорослішання – закінчення першого класу. Ще більш хвилюючий він для одинадцятикласників. Востаннє вони, не зраджуючи традицій, що існують у місті десятиліттями, вдягли шкільну форму, востаннє зайшли до школи в статусі учнів. Тепер вони випускники, яких чекають попереду ЗНО, вступна кампанія до навчальних закладів, але найголовніше, все ж таки, – останнє літо дитинства. Не менш знаменний цей день для батьків: разом зі своїми дітьми вони стали вищими на ще один щабель. Проте, це ще й значні турботи, адже тепер варто задуматися, як організувати відпочинок і правильне дозвілля для своїх чад.

Сьогодні хочеться щиро побажати усім юним хорольцям вдало відпочити, провести ці літні канікули з користю, набратися здоров’я, нових знань і вражень. Випускникам зичу вдало завершити оцінювання, без зайвого стресу пройти вступну кампанію, отримати справжнє задоволення від усвідомлення того, що вони входять у доросле самостійне життя. Хочеться привітати батьків, дідусів та бабусь наших найменших містян з черговою сходинкою, яку подолала ваша родина! Вдалих літніх канікул, дорогі школярі!

Оголошення
     
Друге планове засідання виконавчого комітету

19 лютого 2019 року о 14-00 год. відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання Спортивної ради

8 лютого 2019 року о 16-00 год. відбудеться круглий стіл за участі представників Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, депутатів міської ради 7 скликання та активістів громади за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net