Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

міста покоління організації сергій волошин голова міський ветеранського вагомий соціально-економічний також спадок представники ветерани розвиток наступним міської ветеранської старшого
Святкові вогники для ветеранів Хорола
2020-10-01

У Хоролі ветеранський рух набув останнім часом стрімкого розвитку й популярності серед людей старшого покоління. Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана в Україні, які відзначаються 1 жовтня,  не могли залишитися без уваги міської ради. Тож ветеранів міста Хорольський міський голова Сергій Волошин та оргкомітет ради вітали цього дня теплими словами аби кожен відчув свою значимість, необхідність і причетність до спільної справи – розбудови й розвитку рідного міста.

Першими отримали поздоровлення ветерани комунального підприємства «Комунсервіс», які трудилися на благо нашого міста, щоденною нелегкою працею підтримували чистоту й порядок. Ветеранська спілка комунальників на сьогоднішній день налічує 41 особу, які щоразу збираються майже повним персональним складом.

Також цієї золотої осінньої пори як завжди за доброю старою традицією відзначили своє свято представники громадської організації «Ветеран Хорола». Усього в організації налічується 152 особи, і її ряди не припиняють поповнюватися. Галина Михайлівна Козлова разом із потужним активом ветеранської організації організувала й провела святковий вогник із насиченою культурно-розважальною програмою. Зібралися, щоб відсвяткувати цей день і ветерани Хорольської міської ради. Вони також єднаються єдиним родинним колом і впродовж багатьох років після виходу на заслужений відпочинок не втрачають між собою тісний взаємозв’язок, розділяючи приємні миті спілкування.

Міський голова Сергій Волошин та представники виконавчого комітету були присутніми на святкових заходах у якості почесних гостей. Найактивніших представників ветеранського активу міста, які зробили вагомий особистий вклад у його соціально-економічний розвиток, нагороджено Почесними грамотами міського голови за ініціативність, активну громадську позицію, особовий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток та ветеранського руху Хорола. Надзвичайно приємно бачити в очах старшого покоління іскорки щастя, душевної гармонії й щирої радості. Із висоти прожитих років та набутої мудрості вони мають що передати нам у спадок, а нам є чому повчитися.

Дорогі наші ветерани! Ваш досвід, знання, поради, загартування непростими життєвими ситуаціями, витримка і толерантність – це той безцінний спадок, який ми зобов’язані передавати наступним покоління. У напрямку зміцнення зв’язку поколінь за масштабами активної ветеранської діяльності Ви справді творите дива і даєте гідний приклад для наслідування наступним поколінням, як потрібно працювати, дружить, цінувати один одного і дорожити кожною миттю життя. Здоров’я Вам міцного на довгі роки щасливого життя і вічної молодості в душі!

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії!

30 жовтня 2020 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 83-ої сесії Хоролсьької міської ради сьомого скликання (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37.

     
     
Засідання виконавчого комітету

27 жовтня 2020 року відбудеться дванадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net