Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Стратегічний розвиток
2017-03-24

З метою забезпечення стратегічного розвитку міста Хорола міський голова Сергій Волошин разом з заступником з питань діяльності виконавчих органів ради Яною Карманською взяли участь в засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Виїзне засідання відбулося 24 березня  2017 року в Оржицькому районному будинку культури, де відбулося урочиста церемонія підписання угод на фінансування проектів-переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2016 року.

При підписанні угоди між Полтавською обласною радою і Хорольською міською радою третьою стороною виступила голова Хорольської районної ради Віра Мартюк. Фінансове забезпечення реалізації проекту відбудеться на основі співфінансування: 45% коштів з бюджету обласної ради, 50%  – з міського бюджету Хорольської міської ради і 5% – залучені кошти партнера проекту в особі громадського об’єднання «Товариство сприяння розвитку самоврядування міста Хорола».

В 2016 році у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад взяли участь представники органів місцевого самоврядування з проектами в найбільшій кількості за всю історію проведення такого роду конкурсів, всього було представлено 81 проект. З них відібрано 50 переможних проектів, які планується втілити в життя на протязі 2017 року. Серед щасливчиків при відборі учасників виявився проект Хорольської міської ради «Озеленення високо декоративними інтродукованими культурами міста Хорол», направлений на виготовлення ескізів та проектно-кошторисної документації з метою створення на території міста Хорол сприятливих умов для відпочинку і корисної діяльності його жителів шляхом перетворення в екологічне чисте і здорове місто.

По завершенню урочистостей по підписанню угоди відбулася робоча поїздка міського голови у село Лазірки Оржицького району в розсадник «Осокор», який спеціалізується на вирощенні декоративних дерев та кущів, ліан та трав'янистих багаторічників.

Фоторепортаж з урочистого заходу та відвідування розсаднику «Осокор» можна переглянути в розділі «Фотогалерея» або за посиланням тут.

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

15 вересня 2020 року відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Перші та чергові місцеві вибори

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області інформує населення про роботу комісії на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Інформація, що додається для ознайомлення: (див. "докладніше")

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net