Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Стратегічний розвиток
2017-03-24

З метою забезпечення стратегічного розвитку міста Хорола міський голова Сергій Волошин разом з заступником з питань діяльності виконавчих органів ради Яною Карманською взяли участь в засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Виїзне засідання відбулося 24 березня  2017 року в Оржицькому районному будинку культури, де відбулося урочиста церемонія підписання угод на фінансування проектів-переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2016 року.

При підписанні угоди між Полтавською обласною радою і Хорольською міською радою третьою стороною виступила голова Хорольської районної ради Віра Мартюк. Фінансове забезпечення реалізації проекту відбудеться на основі співфінансування: 45% коштів з бюджету обласної ради, 50%  – з міського бюджету Хорольської міської ради і 5% – залучені кошти партнера проекту в особі громадського об’єднання «Товариство сприяння розвитку самоврядування міста Хорола».

В 2016 році у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад взяли участь представники органів місцевого самоврядування з проектами в найбільшій кількості за всю історію проведення такого роду конкурсів, всього було представлено 81 проект. З них відібрано 50 переможних проектів, які планується втілити в життя на протязі 2017 року. Серед щасливчиків при відборі учасників виявився проект Хорольської міської ради «Озеленення високо декоративними інтродукованими культурами міста Хорол», направлений на виготовлення ескізів та проектно-кошторисної документації з метою створення на території міста Хорол сприятливих умов для відпочинку і корисної діяльності його жителів шляхом перетворення в екологічне чисте і здорове місто.

По завершенню урочистостей по підписанню угоди відбулася робоча поїздка міського голови у село Лазірки Оржицького району в розсадник «Осокор», який спеціалізується на вирощенні декоративних дерев та кущів, ліан та трав'янистих багаторічників.

Фоторепортаж з урочистого заходу та відвідування розсаднику «Осокор» можна переглянути в розділі «Фотогалерея» або за посиланням тут.

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 74 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net