Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Стратегічний розвиток
2016-10-21

  З 17 по 21 жовтня Асоціація міст України в рамках проекту Пульс провела навчання Школи з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування. Навчання проводились у місті Запоріжжя експертами громадської організації «Волинський ресурсний центр». За результатами конкурсного відбору від Хорольської міської ради для участі в навчаннях делеговано представника в особі спеціаліста ІІ категорії відділу соціально-економічного та стратегічного розвитку міста Юлії Кожуріної.

У навчанні взяли участь представники міст, селищ та об’єднаних територіальних громад з Дніпровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Черкаської і Чернігівської областей.

Відкриття Школи з проектного менеджменту розпочалося з доповіді виконавчого директора Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України І.Бірюкова про роботу регіонального відділення, зокрема, в рамках проекту Пульс, особливості проходження децентралізаційної реформи в області та стан формування об’єднаних громад.

В ході навчання розглядалися типи проектів, джерела фінансування та особливості роботи з інвесторами, особливості роботи з ДФРР (Державним фондом регіонального розвитку). В тижневу програму навчання було включено вивчення всього проектного циклу:

- формулювання проектної ідеї;

- втілення проектної ідеї в проектній пропозиції;

- планування бюджету;

- розгортання проекту;

- впровадження проекту;

- звітування за реалізацію проекту;

- моніторинг результативності виконання.

Головна мета Школи з проектного менеджменту – сформувати у слухачів навички підготовки проектних пропозицій, спрямованих на розвиток громади, а також навчити їх управляти впровадженням проекту.

Учасники Школи визначені АМУ за конкурсом з числа посадових осіб, які займатимуться питаннями розвитку громад в перспективі. Очікується, що в результаті проведених навчань, учасницею від Хорольської міської ради буде розроблена концепція проектної пропозиції з розвитку територіальної громади міста.

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net