Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

проекту освітлення міста міського вуличного також роботи мікрорайону вулиці людей переміщення середовищі сучасному організованому функціонально запобіганню нічний умовах сучасності вечірні
Реалізація нових проектів
2019-04-12

Наприкінці робочого тижня, 11 квітня 2019 року, за ініціативи міського голови Сергія Волошина відбулася робота по вивченню питання облаштування вуличним освітленням мікрорайону «Райагробуд» з метою виготовлення проектно-кошторисних документацій. Разом зі своїм заступником з питань діяльності виконавчих органів ради Валентином Місніченком та з фахівцями проектної організації з міста Полтави здійснили виїзд на місцевість для уточнення деталей майбутнього проекту, орієнтовного визначення зон освітлення і кількості додаткових опор для ліній електропередач тощо.

Паралельно з цим поспілкувалися з мешканцями мікрорайону, поцікавилися їхньою думкою стосовно запланованих на найближче майбутнє змін. Погляди у містян завжди різняться, але більшість відгуків були схвальними і люди позитивно сприйняли таку новину.

Роботи по облаштуванню вуличного освітлення (дворів загального користування п’ятьох багатоквартирних житлових будинків №№ 106, 108, 112, 112А та 114) по вулиці Миргородській буде виконано в поточному році згідно з Програмою соціально-економічного розвитку міста.

Фінансування заходів проекту передбачається здійснити за рахунок коштів міського бюджету в складі видатків на 2019 рік. Це один з густозаселених мікрорайонів Хорола, де мешкає близько 300 осіб. Тож цей проект забезпечить створення зручностей і безпечних умов проживання та переміщення людей у функціонально організованому сучасному середовищі, а також сприятиме запобіганню й попередженню криміногенної обстановки у вечірній та нічний час. В умовах сучасності заходи по реалізації проекту вуличного освітлення, його модернізації є актуальними і виправданими.

Також міський голова особисто проконтролював процес встановлення дорожніх знаків з світло відбиваючим ефектом на узбіччі відремонтованої дороги на спуску від центральної вулиці до Івана Хмари. Працівникам ТОВ «БУДТЕХІНДУСТРІЯ ІНВЕСТ» дещо стала на заваді дощова погода, але з поставленим завданням безсумнівно впораються. Роботи проводяться на совість, щоб створені для громади блага послугували якомога більше років.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 74 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net