Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

проекту освітлення міста міського вуличного також роботи мікрорайону вулиці людей переміщення середовищі сучасному організованому функціонально запобіганню нічний умовах сучасності вечірні
Реалізація нових проектів
2019-04-12

Наприкінці робочого тижня, 11 квітня 2019 року, за ініціативи міського голови Сергія Волошина відбулася робота по вивченню питання облаштування вуличним освітленням мікрорайону «Райагробуд» з метою виготовлення проектно-кошторисних документацій. Разом зі своїм заступником з питань діяльності виконавчих органів ради Валентином Місніченком та з фахівцями проектної організації з міста Полтави здійснили виїзд на місцевість для уточнення деталей майбутнього проекту, орієнтовного визначення зон освітлення і кількості додаткових опор для ліній електропередач тощо.

Паралельно з цим поспілкувалися з мешканцями мікрорайону, поцікавилися їхньою думкою стосовно запланованих на найближче майбутнє змін. Погляди у містян завжди різняться, але більшість відгуків були схвальними і люди позитивно сприйняли таку новину.

Роботи по облаштуванню вуличного освітлення (дворів загального користування п’ятьох багатоквартирних житлових будинків №№ 106, 108, 112, 112А та 114) по вулиці Миргородській буде виконано в поточному році згідно з Програмою соціально-економічного розвитку міста.

Фінансування заходів проекту передбачається здійснити за рахунок коштів міського бюджету в складі видатків на 2019 рік. Це один з густозаселених мікрорайонів Хорола, де мешкає близько 300 осіб. Тож цей проект забезпечить створення зручностей і безпечних умов проживання та переміщення людей у функціонально організованому сучасному середовищі, а також сприятиме запобіганню й попередженню криміногенної обстановки у вечірній та нічний час. В умовах сучасності заходи по реалізації проекту вуличного освітлення, його модернізації є актуальними і виправданими.

Також міський голова особисто проконтролював процес встановлення дорожніх знаків з світло відбиваючим ефектом на узбіччі відремонтованої дороги на спуску від центральної вулиці до Івана Хмари. Працівникам ТОВ «БУДТЕХІНДУСТРІЯ ІНВЕСТ» дещо стала на заваді дощова погода, але з поставленим завданням безсумнівно впораються. Роботи проводяться на совість, щоб створені для громади блага послугували якомога більше років.

 

Оголошення
     
До уваги мешканців міста!

21-22 листопада 2019 року через проведення аварійно-відновлювальних робіт водопровідної мережі на місці пориву буде тимчасово припинено подачу води по вул.Коцюбинського, пров. Фруктовий та пров. Банний.

Просимо вибачення за тимчасові незручності! КП "Комунсервіс".

     
     
Чергове засідання сесії

29 листопада 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 72 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net