Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

сім’ї родини відзначається завжди хочеться покоління цінності україні сім’ю стосунках соціуму людей вбирали генерації сучасного сприятливого теплі дружні людські важливі
Привітання до Дня родини!
2016-07-07

  Традиційно в Україні 8 липня кожного року відзначається відносно молоде свято – День родини, яке бере свій початок з 2012 року у відповідності з Указом Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» від 30.12.2011 року №1209/2011. В міжнародному співтоваристві День сім’ї засновано Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1993 році і відзначається щорічно 15 травня.

З нагоди святкування Дня родини хочеться привітати всі хорольські родини і побажати їм міцного здоров’я, миру і злагоди, благополуччя і достатку, теплого сімейного вогнища.

Український народ  завжди шанував сім’ю та сімейні традиції, ставив на найвищий щабель споконвічних життєвих цінностей родинні зв’язки. Ми повинні з покоління до покоління, від батька до сина, від бабусі до внучки передати ці цінності задля щасливого майбутнього наступних поколінь. Людина саме в своїй сім’ї знаходить захист, розраду, піклування, увагу, щирі співчуття і розуміння, теплий куточок для душі і серця, порятунок від одинокості. Мати повноцінну щасливу сім’ю – це найщедріший дар від долі. Хочеться, щоб кожному дістався такий подарунок і щоб кожен усвідомив його цінність, відчув істинне людське щастя.

Досить важливо створити таку атмосферу в родинних стосунках, щоб діти як нові генерації людей сучасного соціуму, вбирали наче губки із сприятливого середовища самі важливі людські цінності. Теплі і дружні стосунки в сім’ї, які закладені в міцний і надійний фундамент, завжди допоможуть вистояти в складні часи, з легкістю подолати всі проблеми і негаразди, розвіяти в пил смуток і тривогу. Саме сім’я є тією базовою платформою, на якій все будується і все тримається.

Тож нехай примножуються любов, взаєморозуміння, тепло і турбота у Ваших родинах. Бережіть і цінуйте один одного, адже чим більше душевного тепла віддаєте, тим більше Вам повернеться.

 

                З повагою, міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net