Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Позачергове засідання виконкому: основні новини із залу засідань
2021-09-13

У понеділок, 13 вересня 2021 року, в залі засідань адміністративного приміщення Хорольської міської ради відбулося 17-те позачергове засідання виконавчого комітету. Нагальна проблема в його скликанні виникла через необхідність прийняття важливих рішень щодо захисту прав дітей, упорядкування квартирної черги та адрес об’єктів нерухомості. 

Засідання відбулося під головуванням міського голови Сергія Волошина та за участі 15 із 30 осіб персонального складу виконавчого комітету. Усього розглянуто 9 питань порядку денного та різне.

З метою формування потреби в обсягах державної субвенції для забезпечення у майбутній перспективі житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, внесено зміни до складу профільної комісії із 12 осіб у зв’язку із кадровими змінами. За умови надходження субвенційних коштів з державного бюджету в бюджет Хорольської міської територіальної громади, буде придбано соціальне житло або призначено грошову компенсацію.

Розглянуто та прийнято відповідне рішення по питанню затвердження списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Хорольської міської ради. Загальна чисельність осіб, які перебувають на квартирній черзі, складає 118. Сформовано загальну квартирну чергу, а також дві черги із осіб, які мають право на першочергове та позачергове отримання житла. Громадян, які потребують поліпшення житлових умов, поставлено на квартирний облік на підставі відповідних рішень виконавчого комітету міської ради та колишніх сільських рад із 1981 по 2020 роки.

Окремим блоком ухвалено 7 рішень про присвоєння та впорядкування адрес об’єктів нерухомого майна заявників, зокрема: житлових будівель із господарськими будівлями та спорудами, магазину, квартир та гаражу.

У цілому засідання виконкому пройшло злагоджено та конструктивно.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

15 вересня 2021 року о 13:00 год. відбудеться 18-те позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 вересня 2021 року о 14:00 год. відбудеться 19-те засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net