Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Поточні ремонти доріг міста
2019-06-12

Незважаючи на пекельну червневу спеку, плідно попрацювали на автодорогах міста. Виконали поточний ямковий ремонт на найбільш проблемних ділянках дорожнього полотна по вулиці Київській, 1 Травня та Кременчуцькій – на виїзді з міста в напрямку руху до м.Кременчук.

Усього за кілька днів вдалося виконати значні обсяги робіт, які дали змогу покращити транспортно-експлуатаційний стан дорожнього покриття. Це актуальна проблема і її вирішення є пріоритетним завданням для виконавчого апарату міської ради.

Суттєву допомогу для виконання поставлених задач надала турецька транспортно-будівельна компанія «Онур Тааххут». Іноземні друзі відгукнулися на прохання допомогти й забезпечили підтримку матеріально-технічними й трудовими ресурсами. Також до ремонтно-будівельних робіт на об’єктах долучилися працівники комунального підприємства «Комунсеррвіс» та представники виконавчого апарату міської ради.

У процесі виконання ремонтних робіт на проїжджих частинах доріг безпеку руху забезпечили працівники Хорольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

Міський голова Сергій Волошин адресував слова щирої вдячності всім тим, хто долучився до виконання поточних ремонтних робіт на вулично-дорожній мережі міста: "Своєю працею Ви досягли очевидних результатів суспільних благ. За це Вам шана і хвала!".

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

30 серпня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 68 сесії Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net