Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Поточні ремонти доріг міста
2019-06-12

Незважаючи на пекельну червневу спеку, плідно попрацювали на автодорогах міста. Виконали поточний ямковий ремонт на найбільш проблемних ділянках дорожнього полотна по вулиці Київській, 1 Травня та Кременчуцькій – на виїзді з міста в напрямку руху до м.Кременчук.

Усього за кілька днів вдалося виконати значні обсяги робіт, які дали змогу покращити транспортно-експлуатаційний стан дорожнього покриття. Це актуальна проблема і її вирішення є пріоритетним завданням для виконавчого апарату міської ради.

Суттєву допомогу для виконання поставлених задач надала турецька транспортно-будівельна компанія «Онур Тааххут». Іноземні друзі відгукнулися на прохання допомогти й забезпечили підтримку матеріально-технічними й трудовими ресурсами. Також до ремонтно-будівельних робіт на об’єктах долучилися працівники комунального підприємства «Комунсеррвіс» та представники виконавчого апарату міської ради.

У процесі виконання ремонтних робіт на проїжджих частинах доріг безпеку руху забезпечили працівники Хорольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

Міський голова Сергій Волошин адресував слова щирої вдячності всім тим, хто долучився до виконання поточних ремонтних робіт на вулично-дорожній мережі міста: "Своєю працею Ви досягли очевидних результатів суспільних благ. За це Вам шана і хвала!".

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net