Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

благоустрою праці моторолерів відділу техніки порядку чистоти території голова близько хорола міської умовах міський комунального комунсервіс» парку підприємства нагадаємо рі
Поповнення парку техніки КП "Комунсервіс"
2020-08-11

Оновлення машинно-тракторного парку комунального підприємства «Комунсервіс» необхідне передусім для полегшення праці робітників. На персонал відділу благоустрою із 11 осіб покладено відповідальну місію – щоденно, спозаранку й до пізнього вечора, вони стоять на варті чистоти й порядку. Прибиральники території на чолі з майстром Олександром Скубієнком докладають чимало зусиль задля того, щоб ми жили в затишних і комфортних умовах. Їх нелегку копітку працю всебічно намагається полегшити міський голова Сергій Волошин, бо йому не байдуже в яких умовах працюють люди.

Для міської ради не менш важливим є завдання забезпечення чистоти й порядку на території Хорола із використанням сучасної, компактної та високопродуктивної техніки.

У рамках міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Хорола  на 2020 рік днями було придбано дві одиниці триколісних моторолерів з електродвигуном «Геркулес» та мінітрактор з кабіною і навісним обладнанням для розчищення снігу Euvropard 354. У розпорядженні відділу благоустрою комунального підприємства тепер є шість моторолерів, які забезпечують мобільність та швидке виконання поставлених господарських завдань. Раніше придбані моторолери використовуються вже близько чотирьох років і добре себе зарекомендували на практиці по технічних характеристиках і можливостях. Заряду акумулятора вистачає близько на 40-60 км, що дозволяє протягом робочого дня виконати широкий спектр робіт із заощадженням ручної фізичної праці.

Нагадаємо, що рішення про виділення коштів на придбання цієї техніки було прийнято депутатами 1 липня поточного року на пленарному засіданні 79-ої чергової сесії шляхом внесення змін до показників видатків міського бюджету на 2020 рік. На перспективу, після створення ОТГ, міський голова хотів би бачити і в селах таку зручну швидкісну малогабаритну техніку, яка б сприяла покращенню благоустрою.

Ключі від нових моторолерів вручено робітницям відділу благоустрою особисто міським головою Сергієм Волошиним та директором КП «Комунсервіс» Станіславом Булатовим з побажанням легкої праці та плідних її результатів на благо нашої громади.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Перші та чергові місцеві вибори

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області інформує населення про реєстрацію кандидатів на посаду Хорольського міського голови Лубенського району та про реєстрацію кандидатів у депутати Хорольської міської ради

Інформація, що додається для ознайомлення: (див. "докладніше")

     
     
Оголошення про перенесення сесії

Через відсутність кворуму пленарне засідання 82 сесії Хорольської міської ради 7 скликання перенесено на 28 вересня 2020 року. Робота сесії відбудеться о 14-00 год. на подвір'ї міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net