Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Питання цілодобової роботи аптеки в м. Хорол вирішено
2021-03-05

Напередодні Міжнародного жіночого дня з’явилася добра новина для громади Хорольщини. Ще з вівторка, 2 березня, у місті Хоролі розпочала роботу аптека з цілодобовим режимом роботи. Нарешті актуальне для містян і мешканців сільських населених пунктів питання щодо роботи аптечного пункту в нічний час позитивно вирішено. Відтепер, у разі виникнення гострої потреби в лікарських засобах чи виробах медичного призначення, у будь-який час доби люди зможуть придбати все необхідне.

Сьогодні, 5 березня, відбулася офіційна зустріч міського голови Волошина Сергія Михайловича з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Хорольська міська лікарня» Хорольської міської ради Михайлом Васильовичем Виноградом, його заступником з медичної частини, депутатом міської ради 8-го скликання Світланою Михайлівною Міщенко та керівником ТОВ «Тотус-Фарм» Сергієм Олександровичем Мельником. Обговорили деталі роботи аптечного пункту, графік, організаційно-правову основу його діяльності, умови співпраці з надавачем послуг та інше.

Як анонсувалося раніше, 18 січня цього року було укладено договір між КНП «Хорольська міська лікарня» та ТОВ «Тотус-фарм» на відкриття цілодобового аптечного пункту №9 в лікувальному корпусі №1 за адресою: м. Хорол, вул. Михайла Полонського, 11/1. Деякий час тривала процедура отримання ліцензії суб’єктом господарювання на право провадження оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Тепер, за рецептом лікаря, цілодобово, без перерв та вихідних буде здійснюватися відпуск ліків, медичних препаратів та різних товарів медичного призначення.  

Підтримуйте імунітет та будьте здорові!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net