Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

підприємництва розвитку проекту місті міста кузьменко області реалізації зустрічі жіночого сторін підтримки ініціатив підприємницьких діяльності міської питань малого хорол
Підтримка підприємницьких ініціатив
2018-10-11

У залі засідань Хорольської міської ради за ініціативи Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області в особі генерального директора Ніни Кузьменко відбулась координаційна зустріч з жінками-підприємницями м.Хорол, представниками виконавчого апарату міської ради, представником депутатського корпусу, працівниками КП «Комунсервіс» та громадським активом міста. У другій половині дня 11 жовтня 2018 року на зустрічі партнерів проекту з питань розвитку підприємництва в місті обговорено тему: «Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: ідеї та практики».

У ході жвавих тематичних обговорень з метою вирішення проблем розвитку жіночого підприємництва в місті відпрацьовано механізм ефективної взаємодії жінок-підприємниць з міською владою. Розвинуто практичні навички соціально-економічної діяльності представниць малого жіночого підприємництва на місцевому рівні міста Хоролу. Ніна Кузьменко продемонструвала презентацію кейсів реалізованих проектів за підтримки РФПП у містечках районного підпорядкування Полтавської області.

Самим цікавим етапом тематичних обговорень було проведення в інтерактивній формі SWOT-аналізу для розвитку підприємницької діяльності в умовах міста Хорола. Нині SWOT-аналіз широко застосовується у процесі стратегічного планування, що полягає в розділенні чинників і явищ на чотири категорії: 1)сильних сторін проекту (Strengths); 2)слабких сторін проекту (Weaknesses); 3)можливостей (Opportunities), що відкриваються при реалізації проекту; 4)загроз (Threats), пов'язаних з його здійсненням. Робоча група, яка була розподілена на чотири частини, виявила чимало сильних сторін і можливостей для реалізації підприємництва у місті.

По завершенню зустрічі створено робочу групу з питань розвитку підприємництва у м. Хорол, до якої увійшли присутні на заході жінки-підприємці і запрошуються долучитися всі бажаючі мешканці міста без вікових чи будь-яких інших обмежень, яких цікавить тема малого бізнесу.

Міська рада вже вдруге долучається до реалізації підприємницьких ініціатив в рамках українсько-канадського Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Сподіваємося на подальше налагодження тісної співпраці з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Полтавській області. А організатору й ініціатору заходу Ніні Кузьменко щира вдячність за змістовний діалог, цікавий формат зустрічі й активне сприяння розвитку підприємницьких ініціатив у нашому місті.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

29 травня 2020 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 78 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

19 травня 2020 року відбудеться сьоме планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net