Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

підприємництва розвитку проекту місті міста кузьменко області реалізації зустрічі жіночого сторін підтримки ініціатив підприємницьких діяльності міської питань малого хорол
Підтримка підприємницьких ініціатив
2018-10-11

У залі засідань Хорольської міської ради за ініціативи Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області в особі генерального директора Ніни Кузьменко відбулась координаційна зустріч з жінками-підприємницями м.Хорол, представниками виконавчого апарату міської ради, представником депутатського корпусу, працівниками КП «Комунсервіс» та громадським активом міста. У другій половині дня 11 жовтня 2018 року на зустрічі партнерів проекту з питань розвитку підприємництва в місті обговорено тему: «Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: ідеї та практики».

У ході жвавих тематичних обговорень з метою вирішення проблем розвитку жіночого підприємництва в місті відпрацьовано механізм ефективної взаємодії жінок-підприємниць з міською владою. Розвинуто практичні навички соціально-економічної діяльності представниць малого жіночого підприємництва на місцевому рівні міста Хоролу. Ніна Кузьменко продемонструвала презентацію кейсів реалізованих проектів за підтримки РФПП у містечках районного підпорядкування Полтавської області.

Самим цікавим етапом тематичних обговорень було проведення в інтерактивній формі SWOT-аналізу для розвитку підприємницької діяльності в умовах міста Хорола. Нині SWOT-аналіз широко застосовується у процесі стратегічного планування, що полягає в розділенні чинників і явищ на чотири категорії: 1)сильних сторін проекту (Strengths); 2)слабких сторін проекту (Weaknesses); 3)можливостей (Opportunities), що відкриваються при реалізації проекту; 4)загроз (Threats), пов'язаних з його здійсненням. Робоча група, яка була розподілена на чотири частини, виявила чимало сильних сторін і можливостей для реалізації підприємництва у місті.

По завершенню зустрічі створено робочу групу з питань розвитку підприємництва у м. Хорол, до якої увійшли присутні на заході жінки-підприємці і запрошуються долучитися всі бажаючі мешканці міста без вікових чи будь-яких інших обмежень, яких цікавить тема малого бізнесу.

Міська рада вже вдруге долучається до реалізації підприємницьких ініціатив в рамках українсько-канадського Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Сподіваємося на подальше налагодження тісної співпраці з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Полтавській області. А організатору й ініціатору заходу Ніні Кузьменко щира вдячність за змістовний діалог, цікавий формат зустрічі й активне сприяння розвитку підприємницьких ініціатив у нашому місті.

 

Оголошення
     
До уваги мешканців міста!

12 грудня 2018 року о 15-00 год. відбудеться звіт міського голови про свою роботу перед територіальною громадою м. Хорол на відкритій зустрічі з громадянами у залі засідань міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Позачергова сесія

07 грудня 2018 року о 13-00 год. відбудеться пленарне засідання 57 позачергової сесії Хорольської міської ради в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net