Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

інвалідністю людей організації проблем засідання правління катерини участь голови україни» всеукраїнська організація громадської мартюк фінансову візочників особливим травня заплановано спі
Особливим людям – особлива увага...
2019-04-22

З-поміж нас є люди, найбільш соціально вразливі, про яких не варто забувати і потрібно намагатися всебічно підтримувати їх у прагненні жити повноцінним і різнобарвним життям у нашому сучасному суспільстві. Я завжди відкритий до людей, але з особливим щемом у серці відношусь до людей з інвалідністю. Вони, які, як ніхто, потребують уваги й підтримки оточуючих.

У нашому місті з недавніх пір успішно працює та об’єднує людей з інвалідністю в єдину дружну родину Хорольський місцевий осередок Громадської організації «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України», який очолює Катерина Мартюк. За ініціативи голови організації та ради правління районного осередку людей з інвалідністю у понеділок, 22 квітня 2019 року, в офісному приміщенні по вулиці Незалежності, 65/20 (колишнього РАЦСу) відбулося відкрите засідання. Радо відгукнувся на запрошення Катерини Яківни взяти участь у роботі засідання, адже кілька років поспіль міська рада, як суб’єкт владних повноважень, тісно співпрацює з громадською організацією, намагається не стояти осторонь нагальних проблем людей з інвалідністю і забезпечує інформаційну, організаційну, матеріальну й фінансову підтримку при проведенні культурно-розважальних, спортивних масових заходів тощо.

За головуванням Катерини Мартюк у робочому засіданні взяло участь 17 осіб – представників громадської організації, я, як міський голова, та заступник голови Хорольської районної ради Роман Гловацький.

Обговорили ряд актуальних питань стосовно вирішення соціально-побутових проблем та підготовки до організації та проведення масових заходів у весняно-літній період з метою соціальної адаптації людей з інвалідністю, у тому числі візочників. У суботу, 4 травня 2019 року, ініціативною групою заплановано провести регіональну спартакіаду з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби за права осіб з інвалідністю, який світова, європейська та українська спільноти щорічно відзначають 5 травня. Від себе особисто надав фінансову допомогу для підготовки та проведення заходу на належному рівні, зокрема для придбання медалей, дипломів та кубків учасникам спортивних змагань.

Очільник міської влади також посприяв у вирішенні питання забезпечення учасників спартакіади харчуванням, залучивши до доброчинної діяльності власників міських закладів громадського харчування. Гарантовано пообіцяв підтримку в намірах ради правління ГО «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» реалізувати ще один проект, який шляхетний в моральному аспекті та корисний в плані живого спілкування. Цей проект полягає у створенні табору реабілітації та соціальної адаптації осіб з інвалідністю, в т.ч. візочників, на лоні мальовничої природи, на березі річки Хорол у селі Вишняки (відомою в народі як "Чайка" та "моряцький пляж"), із наметами, смачними стравами, приготовленими власноруч на вогнищі, під музичний супровід на гітарі та в атмосфері теплого спілкування людей, яких з різних причин нелегка доля об’єднала в одну велику родину. Орієнтовно заплановано організувати наметове містечко для людей із інвалідністю на кінець липня цього року.

Вирішили ряд організаційних проблем та визначили орієнтири в напрямку подолання тимчасових складностей спілки осіб із інвалідністю. А спільними зусиллями подолати можна все, навіть те, що інколи здається занадто амбітним і практично неможливим.

Головне не втрачати віри ні за яких життєвих обставин!

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

30 серпня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 68 сесії Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net