Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Обличчям до людей
2020-08-10
   Міський голова Сергій Волошин завжди намагається повертатися обличчям до людей, а особливо до тих, хто потребує допомоги. Днями він дізнався про мешканку нашого Хорола Наталію Василенко. Розчулився її історією та непростою життєвою ситуацією, вирішив допомогти і особисто завітав до її помешкання на вулиці Заяр’я. 

Господиню дому відвідав неочікувано разом із її сусідом – Віктором Ємцем. Робочому візиту очільника міста вона була дещо здивована, але щиро й від душі рада.

Складні обставини долі змусили її шукати будь-якої сторонньої допомоги, щоб вирішити побутові проблеми і знайти кошти на лікування. Наталія має третю групу інвалідності загального захворювання, яка стала суттєвою перешкодою для працевлаштування.

Для призначення пенсії не вистачає загального стажу, а на одну зарплатню чоловіка доводиться жити в скрутному матеріальному становищі. Чоловік – Сергій Василенко працює машиністом розфасувально-пакувальних машин у ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат».

З першого враження сам будиночок і матеріально-побутові умови проживання дуже скромні. Проте у дворі ідеальний порядок, все чисто й впорядковано – відразу видно, де прикладається господарська рука. Захворювання опорно-рухового апарату не заважає Наталії Іванівні бути вправною господинею. Свою садибу вона перетворила в маленький едемський сад, у якому пишно квітують різнобарвні троянди.

Вивчивши наявний перелік документів, міський голова пообіцяв передати їх на розгляд виконавчому комітету для призначення адресної грошової допомоги на лікування. Десяте у цьому році засідання виконкому заплановане на 18 серпня, тож сподіваюся на позитивне вирішення питання. Таких людей не можна залишати наодинці з бідою і потрібно завжди простягати руку допомоги.

 
Автор: Ірина ГРИГОРАШ
 

Оголошення
     
Перші та чергові місцеві вибори

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області інформує про результати виборів депутатів Хорольської міської ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі та в межах територіальних виборчих округів №1-4

     
     
Чергове засідання сесії 7 скликання

27 листопада 2020 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 84-ої сесії Хорольської міської ради сьомого скликання за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net