Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

хорольської міської лубенської районної коштів райради засідання фінансового розподілу питання сесії лютого засіданні скликання обговорення громади хорольщини бюджетних депутати територіальної
Обговорення важливих фінансових питань громад
2021-02-10

У форматі круглого столу 10 лютого 2021 року в залі засідань Хорольської міської ради відбулася робоча зустріч. У ній взяли участь Хорольський міський голова Сергій Михайлович Волошин, секретар міської ради Юлія Вікторівна Бойко, начальник фінансового управління Людмила Григорівна Бровко та депутати Лубенської районної ради VIIІ скликання: Сергій Михайлович Бажан, Андрій Сергійович Волошин, Лариса Антонівна Жеденко, Руслан Миколайович Левін та Віра Анатоліївна Мартюк.

На кінець бюджетного 2020 року утворилися вільні залишки бюджету Хорольської районної ради. У зв’язку з її реорганізацією право розпоряджатися такими коштами на сьогодні належить Лубенській районній раді як правонаступнику. Доля розподілу вільних залишків мала б вирішитися 10 лютого на пленарному засіданні третьої сесії Лубенської районної ради. Проте дата засідання перенесена на 16 лютого цього року. Ця тема стала актуальною для органів місцевого самоврядування, тож її обговорення стало невідкладним.

Робоча зустріч відбулася за ініціативи міського голови, який відстоює інтереси Хорольської міської територіальної громади і прагне до справедливого розподілу бюджетних коштів громад. Напередодні засідання сесії Лубенської районної ради міський голова вирішив предметно обговорити це питання з депутатами, які представляють інтереси Хорольщини. Від їхнього рішення буде залежати повернення коштів, які планується направити на розвиток закладів освіти та культури Хорольської міської територіальної громади.

Нагадаємо, що на пленарному засіданні п’ятої сесії Хорольської міської ради 29 січня 2021 року порушувалося це питання фінансового характеру депутатом Яною Юріївною Карманською. У депутатському зверненні вона зверталася до Лубенської райради, як правонаступника та розпорядника бюджетних коштів Хорольської райради, стосовно розподілу суспільного багатства між громадами на принципах справедливості і неупередженості.

Депутати Лубенської райради VIIІ скликання висловили солідарну з міським головою позицію і пообіцяли під час чергового сесійного засідання сприяти вирішенню складного фінансового питання на користь громаді Хорольщини.

 

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net