Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

спортивної міської спортивних хорольської гордійченко спорту положення установчих заходів проведення пропозиції міста спортивну затвердження комітеті алексеєнко входження побажання засіданні
Новина дня
2016-01-22

20 січня 2016 року в приміщенні Хорольської міської ради відбулося засідання Спортивної ради. Серед присутніх були секретар міської ради Керекелиця В.М., голова постійної комісії з питань соціально-гуманітарних питань, молодіжної політики та спорту Луценко С.М. та представники спортивних організацій міста: Савін О.К., Олексенко В.І., Гловацький Р.М., Коваль Л.О., Алексеєнко Д.А., Тимошенко В.А., Гордійченко Т.А., Семенюта М.С., Сергеєв С.С., Мальченко М.С., Пономаренко М.В., Крат О.М.

На порядок денний винесено наступні питання:

1.Затвердження Положення «Про Спортивну раду при виконавчому комітеті Хорольської міської ради».

2.Затвердження складу Спортивної ради.

3.Визначення переліку установчих документів для входження до складу Спортивної ради.

4.Обрання членів президії Спортивної ради.

5.Обговорення плану проведення спортивних заходів у місті на 2016 рік.

Були розлянуті пропозиції і доповнення до проекту Положення «Про Спортивну раду при виконавчому комітеті хорольської міської ради» від Гловацького Р.М., Гордійченко Т.О. та інших представників спортивних організацій міста. Зі змістом Положення, викладеного у новій редакції та затвердженого Спортивною радою можете ознайомитися тут.

Склад Спортивної ради затверджено участиками установчих зборів в кількості 19 чоловік та визначено перелік установчих документів для входження в раду.

На установчому засіданні Спортивної ради обрано її керівні органи: Савін О.К. – голова; Алексеєнко Д.А. – заступник; Гордійченко Т.А. – секретар.

Членами Президії Спортивної ради обрано Савіна О.К., Алєксеєнка Д.А., Гордійченко Т.А., Олексенка В.І. та Григораш І.О. (як представника структурного підрозділу виконкому міської ради для виконання функцій секретаря і координації роботи Спортивної ради).

Присутні на засіданні висловили свої побажання і пропозиції, щодо проведення спортивних заходів у Хоролі в 2016 році. Зокрема, вирішено організувати свято «Спортивна весна 2016», провести спортивні змагання, конкурси, розваги та інші масові заходи до Дня молоді, Дня фізкультури і спорту, Дня захисту дітей, Дня міста.

Звертаємося до ініціативних, активних людей, які не байдужі до розвитку спорту в місті! Будь-які цікаві ідеї, пропозиції і побажання щодо проведення спортивних заходів у місті хочемо почути і втілити в реальність. З радістю врахуємо Ваші думки і візьмемо до уваги безпосередньо за адресою Хорольської міської ради: м.Хорол, вул.Незалежності, 37, по тел. 33-6-96 або в вигляді звернення за електронною адресою:  hmr37@ukr.net.

Оголошення
     
Увага! Оголошення про проведення конкурсу!

Про проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net