Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

зайнятості служби новий портал працевлаштування центру україни державної освітні розвивати знайти можна вебінари державного навчання допоможе компетенції отримати сервіс освітні
Новий проєкт успішного працевлаштування
2020-01-10

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування населення України – Освітній портал державної служби зайнятості https://skills.dcz.gov.ua/.

"Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання", – коментує директорка Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

- розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

- отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

- навчитися складати резюме сучасного формату;

- підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

- обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби зайнятості завдання – знайти гідну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати рівень кваліфікації і працівники державної служби зайнятості. Це буде розширена база нових можливостей.

__________________________

Довідково.

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів україни та Указу Президента України "про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави" від 8 листопада 2019 року №837/2019.

Більше інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями на вебпорталі Полтавського обласного центру зайнятості – https://pol.dcz.gov.ua/.

За більш детальною інформацією можна звернутися безпосередньо до Державного центру зайнятості за тел.: (044) 289-40-79 або за електронною адресою: 20@es.dcz.gov.ua.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 74 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net