Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Новий автобусний маршрут у місті Хоролі
2020-09-04

Для багатьох хорольців поява на маршруті до вулиці Лермонтова громадського транспорту стала довгоочікуваною радісною подією. Як уже анонсувалося раніше, із 1 вересня цього року розпочав рух ще один комунальний автобус за новим маршрутом. Відтепер КП «Комунсервіс» здійснює перевезення пасажирів громадським транспортом на міському маршруті загального користування «ДРП-5 – Центр – вул. Лермонтова – МКК – станція Хорол» у прямому та зворотному напрямках руху.

Міський голова Сергій Волошин ініціював вирішення проблемного питання пасажирських перевезень на чисельні звернення містян, які мешкають по вулицях Лермонтова, Заяр’я, Челюскінців, Толстого, Грушевського та Лісовій.

Нагадаємо, що з метою забезпечення транспортного сполучення жителів цього мікрорайону, поліпшення якості надання послуги з пасажирських перевезень та зняття соціальної напруги, для КП «Комунсервіс» був затверджений новий маршрут на засіданні виконавчого комітету. Окрім того, відповідним рішенням від 18 серпня 2020 року №96 затверджено регулярний графік перевезень, який розміщено на автобусних зупинках. Комунальний автобус здійснюватиме перевезення пасажирів щоденно, крім суботи та неділі.

Додатково повідомляємо, що режим організації руху комунального автобусу «Еталон» на маршруті «ДРП-5 – Центр – вул. Київська – МКК – станція Хорол» залишається без змін. Із думкою про соціально незахищені верстви населення також організовано перевезення пільговиків, для яких визначено проїзд у окремі дні тижня. По п’ятницях проїзд пільгових категорій населення діятиме на автобусі «Еталон», а по середах – на другому комунальному автобусі.

Сподіваємося, що пасажири будуть задоволені якістю послуг з пасажирських перевезень КП «Комунсервіс». У добру путь!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

Оголошення
     
Перші та чергові місцеві вибори

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області інформує населення про реєстрацію кандидатів на посаду Хорольського міського голови Лубенського району та про реєстрацію кандидатів у депутати Хорольської міської ради

Інформація, що додається для ознайомлення: (див. "докладніше")

     
     
Оголошення про перенесення сесії

Через відсутність кворуму пленарне засідання 82 сесії Хорольської міської ради 7 скликання перенесено на 28 вересня 2020 року. Робота сесії відбудеться о 14-00 год. на подвір'ї міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net