Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

школи конкурс роутери конкурсу охорони серед персоналу щонай кожної школи-переможниці призи також комп'ютери міністерство гарнітур набори отримають здоров'я україни гарантовані
МОЗ розіграє серед шкіл з вакцинованими вчителями комп’ютери та роутери
2021-09-06

Міністерство охорони здоров'я України оголосило конкурс серед шкіл, в яких щонайменше 80% персоналу вакцинуються від коронавірусу. Зокрема, переможці отримають нові комп'ютери та роутери. До конкурсу допускаються школи усіх форм власності. Міністерство охорони здоров'я України закликало школи з рівнем вакцинації від 80% подаватися на конкурс «Вакциновані та відкриті». У ньому можна виграти комп'ютери, гарнітури і роутери.

Серед переможців розіграють: три суперпризи: набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможниці; 15 міні-призів: набори з 10 гарнітур і роутера для кожної школи-переможниці.

Для реєстрації школи у конкурсі необхідно до 23:59 29 вересня заповнити анкету. Результати будуть оголошені на День вчителя 3 жовтня. Інформацію про вакцинацію педагогів перевірятимуть міністерства охорони здоров’я і освіти.

Усі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь, а також мають можливість отримати гарантовані призи за публікацію про конкурс у своїх соціальних мережах під хештегом #ВакцинованіВідкриті.

Також у МОЗ зазначили, що призи для конкурсу надала компанія «Цитрус». Конкурс підтримали ЮНІСЕФ та Агентство США з міжнародного розвитку.

Нагадаємо, згідно з новими правилами, у разі виходу регіону з «зеленої» зони адаптивного карантину, працюватимуть тільки ті школи, в яких вакцинували щонайменше 80% персоналу.

Оголошення
     
Увага! Оголошення про проведення конкурсу!

Про проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net