Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Місто без околиць
2017-05-18

Мешканці околиці нашого міста, що по вулиці Піски, відтепер можуть оцінити оновлення свого мікрорайону. Міський голова Сергій Михайлович Волошин ініціював там проведення комплексних робіт, включаючи встановлення дерев’яної огорожі вздовж кладовища, прибирання його території, вирубку порослі й гілля, вивезення сміття і порубкових залишків, висадження саджанців туй та облаштування дитячого ігрового майданчику.

Роботи здійснювалися працівниками комунального підприємства «Комунсервіс», а також громадянами – зареєстрованими безробітними, які задіяні на громадські роботи за направленням центром зайнятості.

Міський голова від себе особисто та від імені депутатського корпусу міської ради висловлює слова вдячності Миколі Миколайовичу Синяговському, Володимиру Васильовичу Литвишку, Вячеславу Володимировичу Логвінову та Леоніду Миколайовичу Дешевому за плідну працю, яка дала відчутні результати. Особлива вдячність висловлюється приватному підприємцю Сергію Борисовичу Надоші, який на власній пилорамі виготовив дерев’яну огорожу загальною протяжністю більше 150 погонних метрів. Василь Іванович Лантух, директор ТОВ ʺФірма ʺЖаданаʺ надав посильну матеріальну допомогу для придбання лако-фарбових матеріалів. Олександр Миколайович Нерода, директор Управління осушних систем, надав техніку для проведення робіт з благоустрою.  Також висловлюється подяка всім без винятку громадянам, які брали участь в такій приємній місії – покращенні нашого Хорола.

Місцевим жителям мікрорайону створено більш комфортні умови для життя і відпочинку, естетичний вигляд на Пісках став значно кращим. В подальшому міська влада буде зорієнтована, передусім, на вирішення комплексу проблем по всій території міста, без розподілу на центр і околиці.

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

20 грудня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 73 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net