Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Медикам слава й хвала!
2020-06-22

В умовах загострення епідемічної ситуації, спричиненої поширенням невидимого, але дуже небезпечного для життя і здоров’я людей ворога – Covid-19, є такі медики, які опинилися на передовій. Це наші рятівники й заступники, які надійним щитом стали на захист громадян від небезпечної інфекції. Вони першими реагують на сигнальний виклик про підозру на зараження коронавірусною інфекцією і летять до збудника захворювання, ризикуючи власним здоров’ям, а можливо й життям.

Мова йде про героїв сьогоднішнього дня – представників однієї з найнебезпечніших, екстремальних і надзвичайно відповідальних професій: лікарів-інфекціоністів, їх помічників, дезінфекторів та обслуговуючий персонал підрозділів лабораторних досліджень у структурі Міністерства охорони здоров’я.

Сьогодні, 22 червня 2020 року, міський голова Сергій Волошин завітав разом зі своїми заступниками Яною Карманською та Валентином Місніченко до Хорольського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ», щоб привітати його працівників з професійним святом – Днем медиків, яке відзначалося вчора на загальнодержавному рівні.

З нагоди святкової професійної дати та за особливі трудові досягнення нагороджено грамотами: лікаря-епідеміолога – Ларису Кавалер; завідувача відділенням дезінфектології – Світлану Реутенко, помічника лікаря-епідеміолога – Світлану Фесенко; дезінфектора – Валентину Ломако та водія – Володимира Стрілу. На сьогоднішній день роботою наших фахівців охоплено три райони – Хорольський, Семенівський і Оржицький.

Принагідно представники виконавчого апарату Хорольської міської ради завітали до клініко-діагностичної та бактеріологічних лабораторій, також привітавши з професійним святом.

Усім Вам здоров’я міцного, витримки, терпіння, мужнього протистояння зовнішнім загрозам та викликам. Нехай Вас і Ваших близьких оминають всі біди та негаразди, а поруч завжди крокує удача.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net