Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Людина починається з добра...
2018-10-12

Чимало добрих справ для нашого міста зробив і продовжує робити народний депутат України Костянтин Іщейкін. Напередодні величних і значимих свят Дня захисника України, українського козацтва та святої Покрови Пресвятої Богородиці народний обранець завітав до нашого міста, щоб привітати педагогічний та студентський колектив, усіх містян з нагоди цих свят та принагідно вирішити ряд робочих питань.

Костянтин Іщейкін прибув до міста разом з ректором Полтавської державної аграрної академії Валентиною Аранчій та своїми помічниками. У складі такої дружної делегації, разом з міським головою Сергієм Волошиним, у першу чергу завітали до Хорольського агропромислового коледжу. На сьогоднішній день в навчальному закладі міста повним ходом проводяться підготовчі роботи до опалювального сезону.

Як розповів директор агропромколеджу Микола Чишко, з метою ефективних якісних змін освітнього простору задіяно потужний механізм впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій, зокрема встановлено понад 120 сучасних віконних блоків зі склопакетами з високими теплоізоляційними характеристиками, переобладнано котельну на альтернативне паливо: змонтовано два твердопаливні котла (потужністю 600 кВт або 0,52 Гкал/год кожний). За допомогою тепломодернізації котельні та капітального ремонту приміщення коледжу вдасться зменшити щорічне споживання і втрати енергії до 12 %.

Приміщення аудиторій, лабораторій, підсобних приміщень інтенсивно ремонтуються, тож невдовзі коледж в цілому стане осучасненим і кардинально зміниться до непізнаваності. Наразі ремонтні роботи ще тривають, тому незавершену роботу складно оцінити. Але робоча група провела інспектування стану підготовки навчального закладу до опалювального періоду і динамікою задоволена. У великій мірі очевидні позитивні зміни відбуваються за сприянням народного депутата України Костянтина Іщейкіна. Завдячуючи його підтримці, Хорольський агропромисловий коледж отримав і освоїв цього року кошти в сумі 1,5 млн. гривень. Цільове використання державних коштів – справа досить серйозна, тому народний депутат воліє здійснювати перевірки об’єктів особисто. До речі, окрім Хорольського агропромколеджу по 1,5 млн. гривень на проведення будівельно-ремонтних робіт за його підтримки отримали Полтавська державна аграрна академія та Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА. Підтримка трьох навчальних закладів в загальній сумі 4,5 млн. гривень в умовах непростого сьогодення є суттєвою, в цьому складно не погодитися.

По завершенню локальних перевірок по приміщенню й на подвір’ї ХАПК ПДАА, встигли й на урочистості з нагоди святкування Дня захисника України й українського козацтва, які проходили в глядацькій залі. За активну участь у підготовці висококваліфікованих фахівців, впровадження в навчальний процес сучасних педагогічних технологій навчання і виховання студентів відзначено Подяками народного депутата України Костянтина Іщейкіна двох викладачів – Ларису Комарову та Наталію Малюжко, а за проведену роботу по зміцненню матеріальної бази ХАПК ПДАА – інженера з ремонту Ганну Кратенко.

Після активного дня пройшлися разом вулицями міста, подивилися як і чим живе сьогодні Хорол. Поспілкувалися з хорольцями, в яких були щасливі вогники в очах і вдячність. А це найвища нагорода тим, хто прагне робити людям добро. Не на словах, а на ділі…

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net