Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Хтось будує, а хтось руйнує
2020-06-17

Сьогоднішній ранок, 17 червня 2020 року, розпочався не з дуже втішних новин. Із шостої години ранку працівники відділу благоустрою комунального підприємства «Комунсервіс» м. Хорол розпочали свій робочий день із прибирання міського скверу і виявили там пошкодження зловмисниками дитячої гірки.

Унаслідок акту вандалізму, який вірогідно стався у нічний час доби, конструкція дитячого ігрового майданчика зазнала серйозних пошкоджень: дерев’яна платформа розтрощена, сходи на гірку повністю вирвані. Окрім того, через прояв хуліганський дій невідомих осіб пошкоджено лавочку, що знаходиться біля сцени на центральній площі міста. Все це – муніципальне майно, яке було придбано за кошти міського бюджету.

До Хорольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області за фактом виявлених пошкоджень направлено письмове звернення з метою виявлення правопорушників і притягнення їх до відповідальності. Воно підготовлене й подано від адміністрації КП "Комунсервіс".

На жаль, подібні негативні соціальні наслідки, сигналізують про деградацію нашого суспільства і повну відсутність моральних норм поведінки. Усім нам хочеться жити в цивілізованих умовах, де чистота, порядок, затишок і комфорт. Тільки хтось докладає неабияких зусиль і старань для створення суспільних благ та покращення благоустрою, а хтось зухвало все нищить. Пам’ятайте, що від кожного із нас залежить яким Хоролу бути, тому необхідно засуджувати та зупиняти такі прояви вандалізму!

 

 Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net