Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

оборони склад територіальної районних підрозділів державних підготовку області адміністрацій заняття військового військовий військових особовий повинні жовтня комісар полтавської адміністрації
Хорольський районний військовий комісаріат інформує!
2016-11-01

  Хочеш миру – готуйся до війни! Саме під таким гаслом голів районних державних адміністрацій та керівний склад підрозділів територіальної оборони навчали на одному з військових полігонів під Полтавою.

29-30 жовтня в рамках «Всеукраїнського стрілецького дня» на одному з військових полігонів під Полтавою Військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Губський, за сприяння голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка зібрав голів районних державних адміністрацій Полтавської області, районних (міських) військових комісарів, керівний склад загонів оборони та батальйону територіальної оборони.

Метою заходу було провести інструкторсько-методичне заняття та продемонструвати, як потрібно готувати особовий склад підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням. «Ми знаємо як  і чим захищати Полтавську області, якщо прийдеться але для цього потрібно займатися територіальною обороною вже зараз і всерйоз, ми втратили цілих 2-роки і їх необхідно терміново надолужити, тому ми 28 жовтня на колегії в обласній адміністрації представили Обласну програму територіальної оборони, розробку і прийняття побідних програм ви повинні ініціювати в свої районах »- зазначив військовий комісар у виступі перед головами районних державних адміністрацій області.

На інструкторсько-методичне заняття протягом двох діб з керівним складом підрозділів територіальної оборони представники обласного військового комісаріату, громадських організацій, інструктори військово-спортивного клубу «Воїн» та центру підготовки «Сеал» показали, як готувати особовий склад провівши тактико-спеціальну підготовку, одиночну підготовку, злагодження в складі відділень, заняття з інженерної підготовки, військово-медичну підготовку, вогневу підготовку. Підсумком було проведення стрільб бойовими набоями з автомата АК-74 та пістолета ПМ.

Такі заходи відповідно до затвердженого графіку будуть проводитися щомісячно і охоплять весь особовим склад підрозділів територіальної оборони області. Також значна увага буде приділятися підбору кадрів, адже їх підбір на керівні посади триває. Загони оборони повинні очолити ініціативні громадяни, які мають вплив у районі (місті), здатні організувати діяльність підрозділу та спроможні повести за собою особовий склад –  їх підбором і планують зайнятися голови районних державних адміністрацій разом з військовими комісаріатами.

 

ТВО військового комісара Хорольського РВК, майор ВАЦЕНКО І.В.

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net