Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Хорол талантами багатий!
2020-02-13

Наше місто здавна славиться здібними й талановитими людьми, як дорослими, так і дітьми. Нещодавно наше місто прославила на всю Україну своєю танцювальною майстерністю Анастасія Романівна Діденко.

10-річна Настя навчається у 4В класі Хорольської гімназії. Хореографічні здібності у дівчинки проявлялися змалечку. Згодом захоплення спортивно-бальними танцями із хобі переросло у стиль життя. Дебют талановитої дівчинки відбувся ще під час постановки хореографічних номерів у дитячому садочку. Ще Із 4-річного віку маленька танцівниця відшліфовувала свою майстерність, відточувала усі па і всі ці зусилля й старання дали плідні результати.

Кількість нагород і відзнак за участь у танцювальних конкурсах місцевих, регіональних та всеукраїнських рівнів уже досить складно підрахувати. А нещодавно, 8 лютого 2020 року, колекція нагород поповнилася ще одним тріумфом – «Кубком Ренесансу 2020». Високу почесну нагороду за ІІ місце у танцювальному турнірі Настя здобула в Києві серед величезної кількості суперників з різних географічних куточків України, виконуючи танцювальні композиції соло.

Виснажливі тренування і постійна робота над собою стали запорукою такого гучного успіху. Тренер Насті – Віталій Петрович Горголь проводить навчання Лубнах, тож вихованиці гуртка «Гармонія» доводиться кілька разів на тиждень долати значну дистанцію до сусіднього міста аби не втрачати можливості займатися улюбленою справою.

Високим результатам у спортивно-бальних танцях можна завдячувати батькам і рідним Насті, які всебічно підтримують захоплення дівчинки. Вони плекають велику надію на те, що в майбутньому танці стануть професійною діяльністю й розкриють безмежні можливості для обдарованої дитини.

Міський голова Сергій Волошин щиро порадів за успіхи нашої хорольчанки та привітав Анастасію та її рідних із здобутою перемогою у чемпіонаті з танців «Кубок Ренесанс 2020». Побажаємо переможниці міцного здоров’я, наснаги, витримки, цілеспрямованості, подальших перемог та підкорення нових спортивних вершин. Нехай ще багато раз поталанить піднятися на п’єдестал слави!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

18 серпня 2020 року відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

22 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net