Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Хорол талантами багатий!
2020-02-13

Наше місто здавна славиться здібними й талановитими людьми, як дорослими, так і дітьми. Нещодавно наше місто прославила на всю Україну своєю танцювальною майстерністю Анастасія Романівна Діденко.

10-річна Настя навчається у 4В класі Хорольської гімназії. Хореографічні здібності у дівчинки проявлялися змалечку. Згодом захоплення спортивно-бальними танцями із хобі переросло у стиль життя. Дебют талановитої дівчинки відбувся ще під час постановки хореографічних номерів у дитячому садочку. Ще Із 4-річного віку маленька танцівниця відшліфовувала свою майстерність, відточувала усі па і всі ці зусилля й старання дали плідні результати.

Кількість нагород і відзнак за участь у танцювальних конкурсах місцевих, регіональних та всеукраїнських рівнів уже досить складно підрахувати. А нещодавно, 8 лютого 2020 року, колекція нагород поповнилася ще одним тріумфом – «Кубком Ренесансу 2020». Високу почесну нагороду за ІІ місце у танцювальному турнірі Настя здобула в Києві серед величезної кількості суперників з різних географічних куточків України, виконуючи танцювальні композиції соло.

Виснажливі тренування і постійна робота над собою стали запорукою такого гучного успіху. Тренер Насті – Віталій Петрович Горголь проводить навчання Лубнах, тож вихованиці гуртка «Гармонія» доводиться кілька разів на тиждень долати значну дистанцію до сусіднього міста аби не втрачати можливості займатися улюбленою справою.

Високим результатам у спортивно-бальних танцях можна завдячувати батькам і рідним Насті, які всебічно підтримують захоплення дівчинки. Вони плекають велику надію на те, що в майбутньому танці стануть професійною діяльністю й розкриють безмежні можливості для обдарованої дитини.

Міський голова Сергій Волошин щиро порадів за успіхи нашої хорольчанки та привітав Анастасію та її рідних із здобутою перемогою у чемпіонаті з танців «Кубок Ренесанс 2020». Побажаємо переможниці міцного здоров’я, наснаги, витримки, цілеспрямованості, подальших перемог та підкорення нових спортивних вершин. Нехай ще багато раз поталанить піднятися на п’єдестал слави!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net