Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Хорол спортивний
2018-03-12

П’ять складових шляху до перемоги – це стійкість, швидкість, сила, майстерність і воля. Причому воля – це найголовніше! (Кен Доерті).

Вітаємо наших земляків з сильними вольовими особистісними якостями, які здобули найвищі спортивні нагороди за межами України. З 2 по 4 березня 2018 року, у місті Сазхаломбатта (Угорщина), що знаходиться на відстані близько 1400 км від нашого міста, відбувся Кубок Світу з кемпо-карате та кобудо.

Україну представляли Максим Крат (м. Хорол), Сергій Дрозд (с. Штомпелівка) та Віктор Брижко (с. Покровська Багачка) – вихованці тренера-викладача з кікбоксингу Хорольської ДЮСШ, кандидата у майстри спорту України з традиційного карате, голови Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради Олександра Савіна.

І місце в розділі «лайт-контакт» здобув Сергій Дрозд. Це була особлива значима перемога в житті юного спортсмена, яку він посвятив своїй мамі Наталії Дрозд на честь її Дня народження… Переможний золотий трофей з викарбованою датою 3 березня 2018 року залишиться доброю згадкою. Також Сергій здобув на змаганнях ІІІ місце в розділі «семі-контакт».

Віктор Брижко став срібним призером, здобувши ІІ місце в розділі «лайт-контакт». Максим Крат став срібним призером у розділі «лайт-контакт» та бронзовим – «семі-контакт».

Пишаємося нашими спортсменами та їхніми здобутками! Нових вам спортивних досягнень, виборювання почесних місць на п’єдесталі пошани, нестримної жаги до перемог і незламної сили волі!

Оголошення
     
Увага! Оголошення про проведення конкурсу!

Про проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net