Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Хорол спортивний
2018-03-12

П’ять складових шляху до перемоги – це стійкість, швидкість, сила, майстерність і воля. Причому воля – це найголовніше! (Кен Доерті).

Вітаємо наших земляків з сильними вольовими особистісними якостями, які здобули найвищі спортивні нагороди за межами України. З 2 по 4 березня 2018 року, у місті Сазхаломбатта (Угорщина), що знаходиться на відстані близько 1400 км від нашого міста, відбувся Кубок Світу з кемпо-карате та кобудо.

Україну представляли Максим Крат (м. Хорол), Сергій Дрозд (с. Штомпелівка) та Віктор Брижко (с. Покровська Багачка) – вихованці тренера-викладача з кікбоксингу Хорольської ДЮСШ, кандидата у майстри спорту України з традиційного карате, голови Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради Олександра Савіна.

І місце в розділі «лайт-контакт» здобув Сергій Дрозд. Це була особлива значима перемога в житті юного спортсмена, яку він посвятив своїй мамі Наталії Дрозд на честь її Дня народження… Переможний золотий трофей з викарбованою датою 3 березня 2018 року залишиться доброю згадкою. Також Сергій здобув на змаганнях ІІІ місце в розділі «семі-контакт».

Віктор Брижко став срібним призером, здобувши ІІ місце в розділі «лайт-контакт». Максим Крат став срібним призером у розділі «лайт-контакт» та бронзовим – «семі-контакт».

Пишаємося нашими спортсменами та їхніми здобутками! Нових вам спортивних досягнень, виборювання почесних місць на п’єдесталі пошани, нестримної жаги до перемог і незламної сили волі!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 59 сесії Хорольської міської ради в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

28 січня 2019 року відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net