Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

кікбоксингу міської спортивної збірної чемпіонаті складу україни рішення міста команди хорольських спортивних світу вка» делегації змагань перемог обговорили сподіваємося вихованці
Хорол спортивний
2019-07-23

Троє хорольських спортсменів, вихованців тренера з кікбоксингу, голови Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради Олександра Савіна за кількістю здобутих перемог у поєдинках увійшли до складу збірної команди України.

Для того, щоб потрапити до складу  української збірної, Сергій Дрозд, Іван Макаренко та Віктор Брижко у різних вікових і вагових категоріях відчайдушно й завзято боролися за перемогу у відбірковому Чемпіонаті України з кікбоксингу в місті Києві.

Повернулися додому з нагородами і сенсаційною новиною – Всеукраїнська кікбоксерська Асоціація «ВКА» включила наших хорольських спортсменів до складу делегації збірної команди України від Полтавської області. Команда візьме участь у Чемпіонаті світу з кікбоксингу «ВКА» у м. Свідниця (Польща). Змагання міжнародного рівня проходитимуть з 9 по 13 жовтня 2019 року.

Олександр Кузьмич вже активно займається фізичною й морально-вольовою підготовкою своїх вихованців, щоб здобути нові перемоги. І ми також сподіваємося на це й покладаємо великі надії на юних спортсменів-земляків.

Із метою забезпечення фінансової підтримки для участі хорольської делегації кікбоксерів у Чемпіонаті світу, 23 липня 2019 року в приміщенні міської ради відбулося засідання Спортивної ради. Члени дорадчого органу при виконавчому комітеті обговорили дане питання, прийнявши колегіальне рішення про збільшення обсягів фінансування на організацію та проведення спортивних змагань з кікбоксингу в рамках міської цільової «Програми розвитку фізичної культури і спорту міста Хорола на 2019 рік». Дане рішення має рекомендаційний характер і потребує остаточного ухвалення депутатами міської ради на черговій сесії, яка відбудеться у п’ятницю, 26 липня 2019 року.  

Попередньо обговорили на засіданні Спортивної ради про підготовку масових спортивних змагань до Дня міста, яке заплановано на 21 вересня 2019 року.

Сподіваємося на успіх справи, а хорольським титулованим чемпіонам з кікбоксингу бажаємо залізного здоров’я, витримки, терпіння, наполегливості, блискучих перемог та успіхів на шляху до п’єдесталу слави!

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 74 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net