Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

голодомору народу голова пам’ятати голови сергій українського жертв людей райдержадміністрації хорольської геноциду заступник районної років сьогодні багаточисленну колону міста
Голодомор 1932-1933 років
2017-11-24

Сьогодні, 24 листопада 2017 року, у Хоролі відбулася жалобна хода до пам’ятного знаку Жертвам Голодомору, який входить до Меморіального комплексу поблизу ботанічного саду, у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні ˗ геноциду Українського народу.

Ми повинні пам’ятати про цю страшну трагедію українського народу, адже це шанс народу бути єдиним цілим, а в єдності і взаємопідтримці значно легше переживати тяжкі часи. Традиційно в День пам’яті жертв Голодомору громада Хорольщини об’єдналася, щоб пом’янути тих людей, які стали безневинними жертвами геноциду і кількість яких до сьогодні незлічима.

         У скорботному заході взяли участь очільники місцевої влади: голова Хорольської райдержадміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, заступник районної ради Роман Гловацький, міський голова Сергій Волошин із заступниками з питань діяльності виконавчих органів ради Яною Карманською та Валентином Місніченком, студентська і учнівська молодь, представники трудових колективів державних установ, організацій та підприємств міста, активісти громади.

Багаточисленну колону повели під стягом Державного Прапора України. Траурний вінок, оповитий чорною стрічкою, та квіти з колоссям покладено керівниками та молоддю в національному вбранні в знак жалоби за страшною національною втратою, ціна якої ˗ мільйони замордованих голодом людей. Схиливши у скорботі голови, пом’янули усіх жертв хвилиною мовчання.  

Будемо жити і пам’ятати. Дай Боже, щоб такого страшного горя, таких немислимих мук не зазнало людство у часи нинішні і прийдешні.

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2018 року о 14-00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
До відома населення!

Упродовж жовтня 2018 року діятимуть прямі телефонні гарячі лінії за участю керівництва області та району згідно із затвердженими графіками

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net