Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Генеральне планування міста Хорола
2019-08-14

За ініціативи виконавчого комітету Хорольської міської ради організовано нараду робочої групи з метою спільного розроблення Генерального плану міста Хорола та збору необхідної інформації від різних структурних підрозділів райдержадміністрації та інших представників суб’єктів господарювання на території міста. Засідання відбулося 14 серпня 2019 року в приміщенні Хорольської міської ради за головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Карманської та за участі запрошених кваліфікованих фахівців з містобудування та територіального планування.

До розробки Генплану залучені керівник ТОВ «Консультаційний центр» з м. Полтава Вадим Володимирович Лєта та представники ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» з м. Київ: кандидат технічних наук Київського національного університету будівництва і архітектури, головний архітектор проектів Ганна Вітольдівна Айлікова, еколог Надія Павлівна Кравченко та інженер Вероніка Олексіївна Ліговська.

Наразі здійснюється поповнення інформаційно-ресурсної бази з метою дотримання послідовного алгоритму виконання першочергових етапів робіт для подальшого виготовлення Генерального плану міста. Після формування набору даних розробники основного містобудівного документу поетапно виконають комплекс робіт, зокрема: проведуть топографо-геодезичні вишукувальні роботи, створять електронну карту населеного пункту М 1:2000, підготують матеріали фотофіксації та цифрової моделі рельєфу Хорола.

Збір цінної інформації господарського характеру для майбутнього Генплану має важливе значення. У подальшому ця інформація прямо або опосередковано може бути використаною для прийняття важливих управлінських рішень і не втратить свою актуальність на протязі тривалого терміну (20-25 років).

Нагадаємо, що необхідність розроблення Генплану міста виникла у зв’язку зі змінами в чинному законодавстві України, яке регулює містобудівну діяльність. З 1 січня поточного року ліквідовано інститут історико-містобудівного обґрунтування, який здійснював розробку історико-архітектурних опорних планів (ІАОП) для населених пунктів. У Хоролі, як історичному населеному пункті з визначеними історичними ареалами, відсутній ІАОП. А тому, без наявності Генплану будь-яке нове будівництво, реконструкція та капремонт будуть неможливими.

З метою розробки Генплану в «Програму соціально-економічного розвитку міста Хорола на 2019 рік» включено заходи з орієнтовним обсягом фінансування для її реалізації. Ці заходи дадуть можливість містянам отримати для багатоцільового використання Генплан у сучасному форматі, виконаному за сучасними вимогами і нормативами, який стане доцільною заміною старого містобудівного плану 1986 року.

Розробка Генерального плану Хорола забезпечить комплексне вирішення питань містобудівного характеру, зокрема планування та благоустрою об’єктів будівництва. Його наявність дасть змогу впорядковувати й здійснювати контроль за розміщенням будівель та споруд, інженерно-транспортних комунікацій, об’єктів господарського та побутового обслуговування.

Роботи по збору інформації наразі тривають, тож просимо всіх бажаючих долучитися до спільного планування нашого міста. Пропозиції та зауваження просимо надавати в усній або письмовій формі за адресою міської ради: м. Хорол, вул. Незалежності, 37; e-mail: hmr37@ukr.net або за тел.: (053262) 33-6-96.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

29 травня 2020 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 78 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

19 травня 2020 року відбудеться сьоме планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net