Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Генеральне планування міста Хорола
2019-08-14

За ініціативи виконавчого комітету Хорольської міської ради організовано нараду робочої групи з метою спільного розроблення Генерального плану міста Хорола та збору необхідної інформації від різних структурних підрозділів райдержадміністрації та інших представників суб’єктів господарювання на території міста. Засідання відбулося 14 серпня 2019 року в приміщенні Хорольської міської ради за головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Карманської та за участі запрошених кваліфікованих фахівців з містобудування та територіального планування.

До розробки Генплану залучені керівник ТОВ «Консультаційний центр» з м. Полтава Вадим Володимирович Лєта та представники ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» з м. Київ: кандидат технічних наук Київського національного університету будівництва і архітектури, головний архітектор проектів Ганна Вітольдівна Айлікова, еколог Надія Павлівна Кравченко та інженер Вероніка Олексіївна Ліговська.

Наразі здійснюється поповнення інформаційно-ресурсної бази з метою дотримання послідовного алгоритму виконання першочергових етапів робіт для подальшого виготовлення Генерального плану міста. Після формування набору даних розробники основного містобудівного документу поетапно виконають комплекс робіт, зокрема: проведуть топографо-геодезичні вишукувальні роботи, створять електронну карту населеного пункту М 1:2000, підготують матеріали фотофіксації та цифрової моделі рельєфу Хорола.

Збір цінної інформації господарського характеру для майбутнього Генплану має важливе значення. У подальшому ця інформація прямо або опосередковано може бути використаною для прийняття важливих управлінських рішень і не втратить свою актуальність на протязі тривалого терміну (20-25 років).

Нагадаємо, що необхідність розроблення Генплану міста виникла у зв’язку зі змінами в чинному законодавстві України, яке регулює містобудівну діяльність. З 1 січня поточного року ліквідовано інститут історико-містобудівного обґрунтування, який здійснював розробку історико-архітектурних опорних планів (ІАОП) для населених пунктів. У Хоролі, як історичному населеному пункті з визначеними історичними ареалами, відсутній ІАОП. А тому, без наявності Генплану будь-яке нове будівництво, реконструкція та капремонт будуть неможливими.

З метою розробки Генплану в «Програму соціально-економічного розвитку міста Хорола на 2019 рік» включено заходи з орієнтовним обсягом фінансування для її реалізації. Ці заходи дадуть можливість містянам отримати для багатоцільового використання Генплан у сучасному форматі, виконаному за сучасними вимогами і нормативами, який стане доцільною заміною старого містобудівного плану 1986 року.

Розробка Генерального плану Хорола забезпечить комплексне вирішення питань містобудівного характеру, зокрема планування та благоустрою об’єктів будівництва. Його наявність дасть змогу впорядковувати й здійснювати контроль за розміщенням будівель та споруд, інженерно-транспортних комунікацій, об’єктів господарського та побутового обслуговування.

Роботи по збору інформації наразі тривають, тож просимо всіх бажаючих долучитися до спільного планування нашого міста. Пропозиції та зауваження просимо надавати в усній або письмовій формі за адресою міської ради: м. Хорол, вул. Незалежності, 37; e-mail: hmr37@ukr.net або за тел.: (053262) 33-6-96.

 

Оголошення
     
До уваги мешканців міста!

21-22 листопада 2019 року через проведення аварійно-відновлювальних робіт водопровідної мережі на місці пориву буде тимчасово припинено подачу води по вул.Коцюбинського, пров. Фруктовий та пров. Банний.

Просимо вибачення за тимчасові незручності! КП "Комунсервіс".

     
     
Чергове засідання сесії

29 листопада 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 72 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net